Zabawka królik długouchy

Zabawka królik długouchy

Wiecie, jaki jest najlepiej przyjaciel dzieci? Z abawka królik długouchy! Miękki, uroczy, wręcz zachęca do przytulania. Jest bardzo uniwersalny – lubią go zarówno dzieci kilkuletnie jak i niemowlęta. Śpią z nimi, bawią się… To zabawka idealna! 😉

Jakie ma jeszcze plusy?

Dobrą cechą, jaką posiada zabawka królik długouchy to także bezpieczeństwo. Uszyto go z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dodatkowo nie posiada żadnych guziczków i innych elementów, które dziecko może odgryźć i się zadławić. Wypustki na brzuszku są jednak dobre do pogryzania, kiedy dziecko ząbkuje. Poza tym, docenić należy fakt, że jest to pluszaczek uszyty ręcznie – z wielką starannością. 23 cm piękna!

Zabawka królik długouchy – na jaką okazję kupić?

Jeśli nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla maluszka, albo nawet modne ostatnio baby shower – zabawka królik długouchy, którą znajdziesz w sklepie Malama to idealne rozwiązanie. Dzięki temu, że jest uniwersalny, raczej na pewno spodoba się wszystkim dzieciakom. A i rodzice obdarowanego malucha docenią prezent – jest pieknie zaprojektowany, zapakowany od razu w wygodny do przenoszenia woreczek. Sprawdź sam i doceń tą piękną zabawkę!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 15.08.2022 08:53:23)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.