Wykonywane solidnych usług, na rynku pomocy drogowej.

Jeżeli jakimś sposbem znajdą się Państwo w jednej z tych najbardziej stresujących sytuacji, jaką jest awaria samochodu podczas jazdy – niezbędna jest pomoc kogoś, kto może pomóc. Dzwoniąc do nas po usługi lawetą można posiadać pewność, że nie trzeba będzie długo czekać na wsparcie ze strony pomocy drogowej

Usługi lawetą na wysokim poziomie -Katowice oraz okolice

Jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o właściwe, fachowe, niezawodne usługi lawetą na terenie Katowic. Należałoby doliczyć, że transport właściwie dowolnego pojazdu nie stanowi dla nas problemu.

Bez względu na to, czy jest to pojazd z niskim zawieszeniem, czy taki który ucierpiał w wypadku – nie stanowi to problemu dla stworzonego przez nas zespołu ekspertów. Jesteśmy przygotowani do obsługi jakiegokolwiek samochodu. Używamy miękkich, lecz pewnych pasów oraz zabezpieczeń, żeby dać Państwu pewność, że powierzony w nasze ręce, nawet najbardziej wykwintny pojazd zostanie bezpiecznie załadowany na nasze ciężarówki z platformą oraz dowieziony we wskazane miejsce.

Usługi holowania bez uszkodzeń – dbamy o kontrahenta oraz jego pojazd!

Sprzęt, który mamy został stworzony w każdym calu z myślą o oferowaniu profesjonalnych usług lawetowania na wysokim poziomie, skutkiem tego jest:

• efektywny

• bezusterkowy

• solidny

Również jeśli chodzi o jakikolwiek inny transport pojazdów w Katowicach – stajemy na wysokości zadania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli korzystają Państwo ze sprzętu w ramach prowadzonej firmy, to nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek przestoje. Obojętnie od tego, czy mamy przewieźć mini dźwig z jednego punktu pracy do drugiego, lub także wózek widłowy magazynowy musi zostać przewieziony do zakładu – polecamy się!

Prowadzona przez nas usługa holowania jest zawsze dostępna dla wszystkich potrzeb transportowych. Jesteśmy do głębi ubezpieczeni oraz zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa. Na potwierdzenie tych wszelkich walorów, o jakich tu mowa – chętnie dostarczamy referencje skierowane pod naszym adresem, jeśli takie jest życzenie kontrahenta. Jeżeli będą posiadać Państwo jakiekolwiek akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.