Wykonywane kompleksowych usług, na rynku podstawienie kontenerów na gruz budowlany.

Zaświadczamy wysokojakościowe usługi, jakie pozwolą na sprostanie wszelkim Państwa potrzebom oraz wymaganiom. Pracujemy zarówno dla kontrahentów biznesowych, jak oraz prywatnych, którzy potrzebują pomocy prawdziwych fachowców.

Podstawianie kontenerów na gruz

Na każdym placu konstruowania bez ustanku powstają sterty gruzu. Podobnie jest w czasie remontów. Właśnie skutkiem tego w należącej do nas ogromnej ofercie znajdują się przeróżnego rodzaju kontenery na gruz. Dzięki nim Wasz plac budowy będzie czysty oraz pewny. Wynajmujemy kontenery na tak długo, jak to jest niezbędne. Kiedy je uzupełnicie nasi pracownicy nie tylko je odbiorą, niemniej jednak zajmą się także utylizacją odpadów oraz podstawią nowy kontener.

Wywieziemy jakąkolwiek ilość gruzu z placu konstruowania

Wywozimy gruz w taki sposób, by nie zagrażać przy tym środowisku naturalnemu. Jesteśmy w tej kwestii porządnie wyszkoleni a nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę oraz znaczące doświadczenie, dzięki jakiemu są w stanie wykonywać swoje obowiązki w sposób zgodny z obowiązującym prawem dotyczącym utylizacji odpadów budowlanych.

W ogromnej ofercie także:

  • prace wyburzeniowe domów, budynków gospodarczych oraz innych budynków

  • wykopy oraz roboty ziemne

  • usługi ładowarkami teleskopowymi

  • transport ciężkich machin i materiałów budowlanych

  • wynajem kontenerów na gruz

  • należyte usługi nowoczesnymi oraz ekonomicznymi koparko-ładowarkami i szeroko pojęte usługi dźwigowe.

Kompetencja ponad wszystko

Funkcjonujemy zgodnie z Waszymi wyczekiwaniami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przekłada się to na przebieg współpracy. Pragniemy, by każdy z Państwa był usatysfakcjonowany z należącej do nas pracy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.