Współpraca na cysterny

Współpraca na cysterny

Współpraca na cysterny to nowa forma korzystania z przeogromnej floty specjalistycznych samochodów i pojazdów transportowych, jakie znajdują się na wyposażeniu firmy Stando. Jest to oferta skierowana do różnego rodzaju podmiotów. Specjaliści ze Stando są w stanie kompleksowo zająć się planowaniem oraz realizacją całego procesu dostawczego lub tylko jego wybranymi elementami? Jeżeli masz kierowców, ale potrzebujesz dodatkowych aut – świetnie.

Do dyspozycji możemy oddać centra logistyczne, myjnie, magazyny przeładunkowe i inne elementy infrastruktury przewozowej. Współpraca na cysterny dotyczy zaufanych firm transportowych, które nieustannie chcą się rozwijać. Jeżeli chcesz zmienić profil swojej działalności i mocniej skupić się na transportowaniu za pomocą cystern, nasza oferta powinna cię zainteresować. To duża szansa dla twojej firmy na zdobycie nowych klientów i zwiększenie przychodów.

Oprócz współpracy na cysterny firma Stando oferuje także wspólne przywództwo kosztowe, możliwość odbycia szkoleń pod okiem najlepszych instruktorów, a także opcję stworzenia wspólnej grupy zakupowej. Ta ostatnia propozycja pozwoli zdobyć silniejszą pozycję przy negocjowaniu kontraktów na modernizację posiadanej floty pojazdów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 11.10.2021 18:51:26)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.