Wody po goleniu

Wody po goleniu

Wody po goleniu służą temu, by zdezynfekować skórę mężczyzny po goleniu. Dzięki nim skóra zyskuje świeży i przyjemny zapach.

Jakie mamy rodzaje?

Istnieje wiele rodzajów wody po goleniu. Ich wybór zależy przede wszystkim od preferencji faceta. Polecamy zakup wody najbardziej znanych, cenionych i zaufanych marek, wśród nich są na przykład: Truefitt & Hill, Taylor of Old Bond Street, Proraso oraz Musgo Real. Producenci prześcigają się w oferowaniu różnych zapachów, coraz to bardziej wymyślnych: zapachy rokitnika, rumu, korzenne, migdałów, cytrusów, a także – szczególnie lubiane – morskie i ziołowe.

Jak stosować wodę po goleniu?

Najlepszym sposobem jest wklepać ją w suchą (albo osuszoną; ważne, żeby nie była mokra) skórę twarzy. Wtedy uwalniamy jej działanie. Wody po goleniu mają za zadanie nie tylko dezynfekować skórę twarzy i szyi, ale także dzięki nim pozbywamy się nieprzyjemnego szczypania. Pamiętajmy o bardzo ważnej rzeczy – jeżeli jesteś wrażliwy i twoja skóra łatwo ulega zaczerwienieniom, to staraj się unikać wody po goleniu zawierającej alkohol i alergeny.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 06.01.2021 12:19:40)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.