Studio graficzne

Studio graficzne

Jeśli niegdysiejsze powiedzenie jest prawdziwe że „ludzie kupują oczami” szata graficzna i fotograficzna naszej instytucji jest ważnym elementem na który młodzi biznesmeni firm powinni kłaść znaczny nacisk. Wybór studia graficznego które zajmie się tą stroną działalności jest bardzo ważny. Jest to dziedzina na którą początkujący biznesmeni, dopiero co otwierajacy swoją działalność gospodarczą zwracają zadziwiająco małą uwagę. I tu bardzo pomocne mogą być prace wykonywane przez nasze podwarszawskie studio graficzne. Jesteśmy na lokalnym rynku reklamy od piętnastu lat. Przez ten czas udało nam się współtworzyć z wieloma przedsiębiorstwami przy różnych koncepcjach graficznych i zdobyć spore doświadczenie w kreacjach wykorzystywanych w promocji. Projektujemy na nowoczesnymsprzęcie graficznym i fotograficznym. Używamy ciągle aktualizowane oprogramowanie graficzne a kalibracja pozwala nam na znakomite odwzorowanie kolorystyki przy fotografii produktowej i kreacjach graficznym. W ten sposób projektujemy reklamy nie tylko autentyczne, ale co również ważne skuteczne marketingowo i najbardziej dopasowane do wskazanej grupy odbiorców. W naszej ofercie znajdziecie:

Projekty graficzne – wizytówek, opakowań, kalendarzy, banerów promocyjnych, prospektów, plakatów, ulotek reklamowych, etykiet produktowych, stickerów i wszelkich innych druków reklamowych.

Fotografie reklamową – fotografie katalogową packshot , zdjęcia odzieży na manekinie typu duch, wykonanie sesji fotograficznym z udziałem ludzi. Na potrzeby sesji fotograficznej posiadamy wizaż i stylizację. Przed wyjsciem z naszej firmy fotografie poddawane są obróbce graficznej i korekcji barwnej żeby sprostać wymaganiom dzisiejszej fotografii.

Nasze studio graficzne od ponad piętnastu lat funkcjonuje w branży Reklama Wołomin. Świadczymy usługi reklamowe Wołomin od prawie 15 lat. W naszej pracy kierujemy się estetyką i walorami wizualnymi by byli Państwo w stu procentach zadowoleni z naszych projektów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, troszcząc się zarówno o estetykę jak i terminowość wykonywanych usług graficznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej gdzie zamieściliśmy zrealizowane projekty i szczegółową ofertę a następnie do kontaktu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 28.05.2022 03:04:27)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 17.07.2017 01:41:39)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.