Specjalizacja w Niemczech

Specjalizacja w Niemczech

Zadaniem Treatmed jako firmy pośrednictwa zatrudnienia dla absolwentów studiów medycznych w Niemczech jest ułatwienie Ci zdobycia zatrudnienia w niemieckiej służbie zdrowia. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku pracy w Niemchech, pomożemy Ci w zdobyciu pracy dla lekarza bez specjalizacji.

Jesteśmy świadomi, jak trudno jest tuż po studiach dostać się na specjalizację w Polsce, dlatego pomożemy Ci rozpocząć etat w niemieckiej służbie zdrowia. W Treatmed nie tylko wyszukujemy oferty zatrudnienia, ale też wspieramy Cię w całym procesie aplikacyjnym. Pomagamy zdobyć niezbędne kompetencje językowe. Prowadzimy współpracę z kompetentną wykładowczynią języka niemieckiego, która Cię wyposaży w umiejętności niezbędne do zaliczenia fachowego egzaminu językowego Fachsprachenprüfung.

Oprócz tego, że pomożemy Ci znaleźć miejsce pracy w Federalnej Republice Niemiec, zadbamy też o kwestie urzędowe, wspierając Cię w całym procesie aplikacyjnym. Dzięki wielu kontaktom z różnymi medycznymi placówkami i urzędami, staramy się jak najbardziej ułatwić Ci rozpoczęcie stażu jako lekarz. Sprawdzamy kompletność składanych przez Ciebie dokumentów, wskazujemy na zmiany, jakie warto zanotować w życiorysie oraz organizujemy hospitacje w szpitalach. Pomagamy uzyskać aprobację (Approbation).

Dbamy o to, żeby nasza komunikacja z Tobą jako kandydatem była jak najbardziej przejrzysta i dajemy znać o wszystkich pojawiających się zmianach. Korzystając z pomocy Treatmed, możesz mieć pewność, że nie trafisz na nierzetelnego lub podejrzanego pracodawcę. Nasze oferty zawsze się zgadzają ze stanem rzeczywistym – otrzymujesz od nas konkretną informację dotyczącą warunków etatu oraz wypłaty.

W razie jakichkolwiek kłopotów z z zatrudniającym, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy niedomówienia, a gdyby zaszła taka konieczność, pomożemy zmienić Ci miejsce zatrudnienia w Federalnej Republice Niemiec.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 09.02.2023 10:30:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz