Perfumy Pani Walewska

Perfumy Pani Walewska

Perfumy Pani Walewska produkowane przez warszawską markę Miraculum to propozycja dla kobiet lubiących klasyczne, eleganckie, a jednocześnie niedrogie zapachy.

Odsłona Classic, która miała swoją premierę w 1971 roku, polecana jest paniom niebojącym się zdecydowanych nut. Łączy zapachy konwalii, róży i jaśminu, dobranych według francuskiej kompozycji. Intensywność tych perfum sprawia, że wywołują skrajne reakcje. Są to zapachy ciężkie i mocne, nieodłącznie kojarzące się z tymi używanymi przez babcie. Odmiany White czy Sweet Romance perfum Pani Walewska sprawdzą się jednak także dla ceniących nowoczesność.

Tym, co – oprócz charakterystycznego zapachu – zadecydowało o sukcesie produktu, była niska cena. Odwrotny stosunek ceny do jakości nie zmienił się do dziś. Podobnie opakowanie: perfumy wciąż sprzedawane są w rozpoznawalnych kobaltowych flakonach ze złotymi akcentami.

Perfumy Pani Walewska będą odpowiednim prezentem dla babci czy cioci. Bardzo prawdopodobne, że ich zapach przywoła wspomnienia z młodości i stanie się impulsem do rozpoczęcia opowieści.

Oprócz perfum w linii produktów Pani Walewska dostępne są dezodoranty, kremy do twarzy i ciała.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 14.08.2022 23:01:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz