Biuro Detektywistyczne KRAK -Prywatny Detektyw

Biuro Detektywistyczne KRAK -Prywatny Detektyw

Usługi detektywistyczne dla osób prywatnych i przedsiębiorstw: wykrywanie zdrad małżeńskich, wykrywanie podsłuchów, sprawy majątkowe, sprawdzanie wskazanych osób lub firm, informatyka śledcza, wywiad gospodarczy, obrót gospodarczy – to usługi świadczone przez biuro detektywistyczne KRAK. Licencjonowany detektyw Tomasz Piechowicz pomoże Ci zdobyć dowody, dzięki którym wszystko stanie się jasne, zadba o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy, przywróci Ci spokój. Przed nim nic się nie ukryje. Zdrada? Malwersacje finansowe? Podsłuch? U nasnie ma spraw nieistotnych, do wszystkich podchodzimy z równym zaangażowaniem i skrupulatnością. Każda sprawa jest dla nas ważna, tak samo jak ważny jest każdy Klient, stąd indywidualne podejście, którego zawsze się trzymamy. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą fizyczną, czy przedsiębiorstwem, czy sprawy dotyczą Twojego życia osobistego, czy firmy, którą prowadzisz. Nasza agencja detektywistyczna rozwieje Twoje wątpliwości, rozwiąże Twoje problemy, przywróci poczucie bezpieczeństwa.

Psychoterapeuta Konin

Psychoterapeuta Konin

Gabinet psychologiczny Bobowska Irmina prowadzi działalność dedykowaną osobom, które pierwszy raz poszukują pomocy psychologicznej bądź po hospitalizacji, przechodzą załamanie oraz mają trudność w opracowaniu tego kim są bądź występują u nich inne problemy natury psychicznej. Ofertę psychologiczną dedykuje młodzieży i dorosłym Gwarantuję pełen profesjonalizm w trakcie zajęć terapeutycznych. Jestem absolwentką wydziału psychologii na UAM w Poznaniu, psychologii klinicznej człowieka dorosłego w SWPS we Wrocławiu Moja wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem zdobytym w toku pracy w szpitalach. Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Zapraszam do kontaktu.

FotoCom Fotografia ślubna Konin

FotoCom Fotografia ślubna Konin

Poszukujesz profesjonalnego studia fotograficznego, żeby upamiętnić najistotniejsze zdarzenia w Twoim życiu i w życiu Twoich najbliższych? FotoCom Lucyna i Marek Bednarz jest perfekcyjnym wspólnikiem do realizacji twych zamierzeń. Działamy na konińskim rynku usług fotograficznych już od wielu lat. Nasz personel to specjaliści posiadający najwyższej klasy sprzęt fotograficzny. Naszym Klientom oferujemy zdjęcia wielkoformatowe.Wybierz jakość i doświadczenie. Uprowadzimy Cię na sesję plenerową w urokliwe miejsca Polski. Zadbamy aby Twoje zdjęcia weselne były wydrukowane na najwyższej jakości papierze w formie fotoksiążki lub wielkoformatowego plakatu. Wpsólnie wyreżyserujemy filmy z najważniejszych spotkań w jakości HD. Odwiedź nasze Atelier w Koninie.

Wpisy na mapie