Sklep internetowy Filcomp – Palety mix , Zegarki Rotary , Wózki dziecięce

Sklep internetowy Filcomp - Palety mix , Zegarki Rotary , Wózki dziecięce

Sklep internetowy Filcomp – firma handlująca końcówkami serii , mix paletami , paletami agd rtv oraz sprzętem elektronicznym. Mamy duże doświadczenie na rynku , jesteśmy w branży od 4 lat. Sami – bez pośredników kupujemy towar z anglii i koordynujemy transport do polski. Dzięki obsługiwaniu transportu i małych kosztach magazynowych możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Specjalizujemy się w mix paletach artykułów dziecięcych na których znajdują się produkty dla niemowląt takie jak używane wózki spacerowe , nowe wózki dziecięce , łóżeczka turystyczne , krzesełko do karmienia , bramki zabezpieczające, elektronicznie nianie , huśtawki , kołysanki i wiele innych akcesorii dla dzieci. Wszystkie te produkty pochodzą często z angielskich sieci dystrybucji j i są znanych i renomowanych firm. Do czołówki producentów Słuchawek sprzedawanych przez sklep internetowy filcomp.pl należy Sony, Casio , Apple. Do najlepszych produktów z kategorii dla dzieci należa firmy Koochi, Cosatto , Lindam , M&P Tempo. Najlepiej sprzedające się wózki spacerowe to Kooch flip różowy, M&P tempo , mamas papas swirl niebieski . Towar z paletami Rtv i Agd sprzedajemy zarówno w hurcie jak i w detalu.W naszej ofercie znajdziecie Państwo także dużo produktów z kategorii Zegarki Casio renomowanych firm. Najbardziej popularnym towarem z kategorii Audio są oryginalne słuchawki apple ale i znajdziecie Państwo także odtwarzacze DVD, kable HDMI ,komputery poleasingowe , small audio, słuchawki sportowe i wiele innych.Poza wyżej opisanymi kategoriami produktów posiadamy w sprzedaży zegarki casio męskie, elektorniczne oraz szwajcarskie Rotary.Szwajcarskie zegarki firmy Rotary są najwyższej jakości , elektroniczne , kwarcowe lub automaty.

Hurtownia palet mix retury sprzęt powywstawowy

Hurtownia palet mix retury sprzęt powywstawowy

Jesteśmy bezpośrednim importerem na polskę produktów z angielskiej sieci TESCO oraz ARGOS od 8lat.

Nasz towar dzielimy zgodnie z gradacją towaru obowiązującą w Anglii. Towar klas A- zwroty od klientów w „wirtualnie nowym” stanie mogący nosić drobne śłady na pudełkach poprzedniej dystrybucji , Towar klasy B- na towarze mogą wystąpić ślady użytkowania i może brakować instrukcji , towar klasy C – rzeczy uszkodzone lub niekompletne .

Specjalizujemy się w towarze mix czyli mix wszystkich klas A,B,C . Procentowo przedstawia się to w granicach 80-90% towaru nadaję się do bezpośredniej odsprzedaży w czym z tego 50% to nowe rzeczy klasy A- .

Cena jaką trzeba zapłacić za paletę mix jest bardzo niska od 15% do 25% wartości towaru znajdującego się na palecie. Umożliwia to stosunkowo wysoki procent zysku przy sprzedaży detalicznej.

Nasz asrotyment jest bardzo szeroki. Sprzedajemy artykuły ogrodowe , artykuły dziecięce , zabawki , eletronikę użytkową , komputery , laptopy znanych i renowmowanych firm jak Sony , Casio , IBM, Toshiba, Samsung, Apple , Koochi , Mamas & Papas , Lindam , Bosh , Challenge.

To tylko krótka lista oferowanych przez nas towarów. Jesteśmy bardzo konkurencyjni na rynku bo obsługujemy transport po bardzo niskich cenach. Możłiwość dostawy towaru bezpośrednio od dystrybutora.

Zapraszamy na naszą stronę firmową do obejżenia aktualnych nowości www.filcomp.pl