Czarter jachtów

Czarter jachtów

Wczasy nad jeziorem – Potrzebujesz pomysłu na wypad z żoną. zalukaj na czarter jachtów. Z nami będziesz wybornie się bawił. zapewnimy Ci wielu zamysłów i atrakcji na zabicie nudy. Czarter jachtów mazury to perfekcyjny pomysł na słoneczne, letnie dni.

musisz zapewnić sobie wiele atrakcji na wakacje to lepiej sprawdź na czarter mazury. Jachty to jeden z lepszych pomysłów na spędzenie wolnego czasu poza domem. Czartery jachtów dostarczą Ci wielu atrakcji i dobrze spędzonych chwil. Wczasy w górach to miejsce gdzie odnajdziesz siebie. kliknij naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi jachtami, ich wyposażeniem i funkcjonalnością. Dzieki nim odbędziesz naprawdę ciekawą wycieczkę na Mazurach – w Krainie Jezior, albo możesz spedzić wczasy nad morzem .

Czarter Mazury

Czarter Mazury

Mazur Wind prowadzi czarter jachtów. Na jej wyposażeniu są m. in. łodzie FORTUNA 29. Tenkomfortowy, ponad 9 – metrowy jacht został wytworzony dla załogi składającej się z 8 ludzi . FORTUNA 29 jest idealna do bezpiecznego pływania rodzinnego, wymagającego przestrzeni w kokpicie i pod pokładem. Na firmowej witrynie internetowej WWW mazurwind.pl o znajdziesz pełną galerię zdjęć naszych jachtów. Ponadto posiadamy atrakcyjny pensjonat, znany pod nazwą Rybaczówka.

Wpisy na mapie