Solter – biuro rachunkowe Pszczyna

Solter - biuro rachunkowe Pszczyna

Jeśli zaplanowałeś właśnie działalność gospodarczą i szukasz księgowego czy też nie jesteś zadowolony z jakości proponowanej przez bieżące biuro rachunkowe, koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas propozycją. Jesteśmy biurem rachunkowym, które może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem jak również licznym kręgiem zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz do nich dołączyć, jednakże nie masz jeszcze pewności, zajrzyj na naszą firmową stronę i zapoznaj się ze wszystkimi materiałami, które tam dla Ciebie zamieściliśmy. Jesteśmy przekonani, że wyboru swojego nie będziesz żałował, a nasze usługo polecisz zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom.

Megakan-bud – oczyszczalnie ścieków

Megakan-bud - oczyszczalnie ścieków

Megakan-bud to firma, która specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży oraz montażu przydomowych oczyszczalni ścieków – nowoczesnego rozwiązania, zgodnego z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej. W jej ofercie znajdują się najlepsze przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków marek, takich jak Feliksnavis, Kingspan, jak również Fann, które niezawodnie sprawdzą się zarówno w instalacjach domowych, jak i tych pracujących przy większych budynkach – m.in.: hotelach, domach pomocy społecznej, zespołach mieszkalnych, osiedlach, szkołach, restauracjach, schroniskach górskich i tym podobnych.

Każde oferowane przez firmę szambo ekologiczne to rozwiązanie korzystne dla środowiska naturalnego, jak i dla człowieka. Oczyszczalnie pracują bezzapachowo i są niezwykle proste w obsłudze, a przy tym bezawaryjne. Megakan-bud zaś zapewnia kompleksową pomoc – począwszy od załatwienia formalności, przez doradztwo techniczne przy doborze sprzętu, aż po jego montaż i prace serwisowe i znacznie więcej. Szczegóły oferty są dostępne online.

Tychy Przeprowadzki

Tychy Przeprowadzki

Firma transportowa Tychy jest firmą transportową utworzoną u schyłku lat osiemdziesiątych zeszłego wieku. W początkowej fazie funkcjonowania przedsiębiorstwa praktykowaliśmy w większości szablonowy przewóz towarowy. Ale po paru latach działalności uługi przeprowadzkowe oraz przewóz sprzętów ostały się kluczowymi modułami naszych usług. Branża ta zezwoliła naszej firmie na rzutki rozkwit w tym segmencie rynku. Obiektem i motywem głównym firmy Przeprowadzki Tychy jest zagwarantowanie najlepszego standardu serwisu w branży transportowej. Pożądamy nie tylko być zauważani jako kontrahent dużego standardu serwis, ale wręcz też być doświadczonym konsultantem naszych partnerów we wszystkich rzeczach obejmujących kwintesencję naszej aktywności.

Wyposażenie łazienek sklep

Wyposażenie łazienek sklep

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie potrzebne sprzęty do wyposażenia łazienek – od płytek i stelaży podtynkowych, przez szafki podumywalkowe po dodatki łazienkowe. Jesteśmy jednym z największych jak i najstarszych sklepów internetowych z wyposażeniem łazienek w Polsce. Dzięki naszej nowoczesnej stronie oraz fachowej wiedzy handlowców skompletowanie swojej łazienki będzie dla was proste i szybkie. Współpracujemy z projektantami wnętrz którzy cenią sobie nasze doświadczenie oraz rozeznanie w nowościach i znajomość licznych rozwiązań technicznych.

Urolog Tychy

Urolog Tychy

W przychodni Arkamedic w Tychach można skorzystać z porady prawie każdego lekarza. Przychodnia umożliwia rejestrację przez telefon, dzięki czemu pacjenci mogą oszczędzić czas. Na pacjentów w swoich gabinetach czekają między innymi: ginekolog, urolog, laryngolog. Można także zrobić usg kiedy jest to niezbędne do prawidłowej diagnozy. Przychodnia Arkamedic prowadzi także różnego rodzaju programy, obecnie zaprasza na szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie. Można także skorzystać z rehabilitacji. Oferta przychodni skierowana jest do pacjentów w każdym wieku.

Projektowanie katalogów

Projektowanie katalogów

Dzięki tej stronie każdy ewentualny użytkownik może zapoznać się z propozycją drukarni. Pośród jej najczęstszych zadań mieści się tworzenie szeroko pojętej promocji. Spółka ta nie jest wobec tego tylko drukarnią, a całościowym przedsiębiorstwem trudniącym się drukiem i przygotowaniem materiałów do druku. W dziedzinie marketingu, drukarnia proponuje wykreowanie strategii reklamowej, całościową identyfikację wizerunkową (na przykład logo), druki firmowe, tworzenie witryn WWW, generowanie reklam, lub opracowywanie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, m.in. billboardy, lub tablice informacyjne. Jest to wobec tego propozycja obejmująca ogół kampanii marketingowej, bez pomijania jakiegokolwiek etapu.

Specjalizujemy produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Specjalizujemy produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego,ZSR,Firma Misiarz działa na rynku już od 1987r., specjalizując się w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn dolnych lub górnych.

Nasze produkty zostały opracowane przy współpracy lekarzy, rehabilitantów i rodziców niepełnosprawnych dzieci. Właśnie dlatego charakteryzuje je funkcjonalność, pożądane walory zdrowotne i estetyczne.

Produkujemy rowery trójkołowe, urządzenia pionizujące, rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne, chodziki balkoniki, pojazdy z napędem specjalnym, foteliki rehabilitacyjne,

Realizujemy nietypowe zlecenia , dostosowujemy sprzęt innych producentów do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy lub dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny według zaleceń rehabilitanta, lekarza lub potrzeb zamawiającego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonane usługi udzielamy dwu letniej gwarancji.

Nowe mieszkania Tychy

Nowe mieszkania Tychy

Jeśli marzysz, aby stać się właścicielem komfortowej nieruchomości w Tychach, koniecznie musisz zobaczyć familijne Osiedle Łabędzie. Sam wygląd nieruchomości na osiedlu, które są nie wysokie, kameralne – świadczy o jakości mieszkań. Budynki mają także bardzo intrygującą architekturę. Osiedle Łabędzie to kompleks ośmiu budynków w zabudowie szeregowej oraz dwóch trzykondygnacyjnych budynków (21 mieszkań w każdym). Niska zabudowa na osiedlu powoduje, że osiedle doskonale komponuje się z otaczającą je przyrodą. Jeśli kupować nowe mieszkanie w Tychach to tylko na Osiedlu Łabędzim. Zapraszamy zainteresowanych kupnem mieszkania w Tychach do odwiedzin na naszym osiedlu.