Wypozyczalnia-pyrzowice.eu

Wypozyczalnia-pyrzowice.eu

Przedsiębiorstwo Solid Car proponuje Państwu najem aut osobowych różnych klas. Jeśli lądujesz na lotnisku w Pyrzowicach i potrzebujesz wydzierżawić auto to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy całościową obsługę, niezawodne pojazdy i pełne ubezpieczenie.

Mamy wielki wybór samochodów w przeróżnych klasach. Jedynie my gwarantujemy dojazd do konsumenta i niezwykle konkurencyjne rabaty w przypadku dłuższego wypożyczenia.

Nieustannie rozszerzające się szerokie grono naszych użytkowników tylko potwierdza naszą markę. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Rent a car Pyrzowice

Rent a car Pyrzowice

Wypożyczalnia pojazdów Solid Car serdecznie zaprasza wszystkich potrzebujących pożyczenia pojazdu do wykorzystania z naszej oferty. Na swoim placu parkingowym posiadamy samochody, które jedynie czekają by służyć Wam. Tylko my gwarantujemy dojazd do interesanta i bardzo atrakcyjne zniżki przy dłuższym wynajmie.

Jednymi z głównych naszych klientów są osoby wypożyczające samochód na lotnisku w Katowicach. Posiadamy kompetentny skład pracowników, który ułatwi wyselekcjonować odpowiedni kategorię samochodu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny www gdzie można zarezerwować wynajem pojazdu i uzyskać więcej danych.

Parking – Lotnisko Pyrzowice

Parking - Lotnisko Pyrzowice

Podróżnym wylatującym z lotniska Katowice – Pyrzowice na wakacje, w podróż w interesach lub do znajomych pragniemy przedstawić propozycję postoju samochodu na strzeżonym miejscu parkingowym. Nasz parking w Pyrzowicach gwarantuje miłą obsługę, dozorowanie 24 godziny na dobę plac oraz komfortowe położenie tuż obok Terminali A i B lotniska Katowice – Pyrzowice. To wszystko wyróżnia „Parking u Madzi” w Pyrzowicach. Kwota za przechowanie samochodu obejmuje również transport do Portu Lotniczego oraz odbiór po przylocie. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę www.parkingumadzi.pl, gdzie dostępna jest pełna oferta „Parkingu u Madzi” w Pyrzowicach, dane kontaktowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca na parkingu.

Parking przy lotnisku Katowice

Parking przy lotnisku Katowice

Komunikacja lotnicza jest aktualnie bardzo powszechna. Sporo ludzi korzysta z lotnisk i samolotów. Wykupują bilety nie tylko na wczasy w odległych krajach, ale także podróżują na weekendy, lecą odwiedzić rodzinę czy załatwiają interesy. Nie wszędzie można dojechać samochodem lub autokarem, a ponad to, czas takiej podróży jest o wiele dłuższy i meczący od krótkiego i komfortowego lotu samolotem. Jednak większość ludzi zastanawia się, co zrobić ze swoim samochodem na okres podróży? W jakim miejscu je zostawić, aby było bezpieczne do chwili powrotu? Świetne miejsca oferuje parking przy lotnisku Pyrzowice. Parking w Pyrzowicach oferuje klientom znakomite, rzetelnie chronione miejsce, do których nikt niepowołany nie ma wstępu. Parking przy lotnisku w Katowicach zapewnia klientom pewne zostawienie samochodu w niewysokich cenach, osiągalnych dla wszystkich. Po co pozostawiać samochód w nieznanym i ogólnodostępnym miejscu i cały czas martwić się czy z samochodem wszystko jest w porządku? Parking Pyrzowice to idealna opcja dla turystów.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Jeśli wylatują Państwo z lotniska Katowice – Pyrzowice na wakacje, podróż w interesach lub do znajomych pragnęlibyśmy przedstawić Państwu ofertę postoju pojazdu na bezpiecznym parkingu. Nasz parking w Pyrzowicach gwarantuje fachową obsługę, pilnowanie 24h na dobę teren oraz świetną lokalizację 2 minuty drogi od Terminali A i B lotniska Katowice – Pyrzowice. To wszystko wyróżnia „Parking u Madzi”. Cena za postój samochodu zawiera również dojazd do Portu Lotniczego oraz odbiór po podróży.

Wpisy na mapie