Usługi remontowe w Katowicach

Usługi remontowe w Katowicach

Jesteśmy jedną z najpopularniejszych i najlepszych firm remontowych na Śląsku. Swoje usługi oferujemy również mieszkańcom województwo ościennych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu technik budowlanych i nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończeniowych sprawia że wykonane przez nas remonty lub wykończenia wnętrz są niezwykle trwałe i doskonale się spisują przez długie lata. Doświadczenie zdobyte w pracy z dekoratorami i projektantami wnętrz sprawia że jesteśmy niezwykle dokładni i wyczuleni na każdy, najdrobniejszy szczegół wnętrza w którym pracujmy. Wszystkie pracy wykonujemy przy użyciu narzędzi i materiałów z najwyższej półki, dzięki temu i nasza praca może być tak określana. Najlepszą rekomendacją dla nas jest zadowolony klient więc staramy się by był w pełni zadowolony z naszych usług. Zachęcamy do zobaczenia niektórych wykonanych przez nas prac w naszej galerii oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Wolfsystem – Hale z drewna klejonego

Wolfsystem - Hale z drewna klejonego

Firma Wolfsystem para się budową i projektowaniem różnego stylu nieruchomości . Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym , niemniej jednak w mojej ofercie wyszukają Państwo też : domy jednorodzinne, pasywne, ekologiczne, zbiorniki żelbetonowe, budynkizaawansowane, hale, biogazownie, ujeżdżalnie, stajnie, wiaty, silosy i inne . Budujemy iprodukujemy z różnorakich materiałów: od betony czy żelbetony poprzezkonstrukcje stalowe i płytowe aż po drewno . Firma Wolfsystem istnieje już od 1966r. wiec naszą mocną stronąze 100% pewnością jest praktykę . Jesteśmy rozległą spółką i konstruujemy zarówno hale ekonomiczne-magazynowe , jak również bardzo trudne hale produkcyjne włącznie z biurami i pomieszczeniami socjalnymi . Jeśli planujesz budowę jakiejkolwiek nieruchomości to skontaktuj się z nami. Satysfakcja gwarantowana.

Aranżacja wnętrz Katowice

Aranżacja wnętrz Katowice

Studio ArtAtu Design jest profesjonalną firmą, zajmującą się tworzeniem projektów wnętrz na pojedyncze zamówienie Klienta. Każda wykonana przez studio aranżacja wnętrz jest ściśle ustalana z zamawiającym oraz tworzona oczywiście w jego stylu. W związku z tym projektowanie organizowane jest wyłącznie przez kontakt z zamawiającym oraz gruntowne zbadanie możliwości zaaranżowania wnętrza. Na tej podstawie tworzona jest oferta. Firma Art. Atu Design funkcjonuje na terenie śląska oraz w okolicach, tutaj też ma swoją siedzibę.

Wpisy na mapie