Usługi remontowe w Katowicach

Jesteśmy jedną z najpopularniejszych i najlepszych firm remontowych na Śląsku. Swoje usługi oferujemy również mieszkańcom województwo ościennych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu technik budowlanych i nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończeniowych sprawia że wykonane przez nas remonty lub wykończenia wnętrz są niezwykle trwałe i doskonale się spisują przez długie lata. Doświadczenie zdobyte w pracy z dekoratorami i projektantami wnętrz sprawia że jesteśmy niezwykle dokładni i wyczuleni na każdy, najdrobniejszy szczegół wnętrza w którym pracujmy. Wszystkie pracy wykonujemy przy użyciu narzędzi i materiałów z najwyższej półki, dzięki temu i nasza praca może być tak określana. Najlepszą rekomendacją dla nas jest zadowolony klient więc staramy się by był w pełni zadowolony z naszych usług. Zachęcamy do zobaczenia niektórych wykonanych przez nas prac w naszej galerii oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Wolfsystem – Hale z drewna klejonego

Firma Wolfsystem para się budową i projektowaniem różnego stylu nieruchomości . Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym , niemniej jednak w mojej ofercie wyszukają Państwo też : domy jednorodzinne, pasywne, ekologiczne, zbiorniki żelbetonowe, budynkizaawansowane, hale, biogazownie, ujeżdżalnie, stajnie, wiaty, silosy i inne . Budujemy iprodukujemy z różnorakich materiałów: od betony czy żelbetony poprzezkonstrukcje stalowe i płytowe aż po drewno . Firma Wolfsystem istnieje już od 1966r. wiec naszą mocną stronąze 100% pewnością jest praktykę . Jesteśmy rozległą spółką i konstruujemy zarówno hale ekonomiczne-magazynowe , jak również bardzo trudne hale produkcyjne włącznie z biurami i pomieszczeniami socjalnymi . Jeśli planujesz budowę jakiejkolwiek nieruchomości to skontaktuj się z nami. Satysfakcja gwarantowana.

Aranżacja wnętrz Katowice

Studio ArtAtu Design jest profesjonalną firmą, zajmującą się tworzeniem projektów wnętrz na pojedyncze zamówienie Klienta. Każda wykonana przez studio aranżacja wnętrz jest ściśle ustalana z zamawiającym oraz tworzona oczywiście w jego stylu. W związku z tym projektowanie organizowane jest wyłącznie przez kontakt z zamawiającym oraz gruntowne zbadanie możliwości zaaranżowania wnętrza. Na tej podstawie tworzona jest oferta. Firma Art. Atu Design funkcjonuje na terenie śląska oraz w okolicach, tutaj też ma swoją siedzibę.

Wpisy na mapie