Koła łańcuchowe Śląsk

Koła łańcuchowe Śląsk

Uprzejmie zapraszamy producentów przemysłowych maszyn, urządzeń oraz zakłady produkcyjne do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Dystrybucja podzespołów przeniesienia napędu to stworzona przez nas specjalizacja. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości towary Ze swojej witryny możemy zapewnić też ogromne doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę.

Koła Łańcuchowe MAWRO to o wiele więcej niż sama sprzedaż!

Zależy nam na całościowym i indywidualnym podejściu do naszych klientów, właśnie dlatego szukając doradztwa technicznego w zakresie wyboru części, które są dostępne w opisującej nas ogromnej ofercie – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jednakże to bez ustanku nie wszystko, co wyróżnia należącą do nas propozycję na tle konkurencyjnych. Na bazie posiadanego doświadczenia oraz w odpowiedzi na wymogi prężnie rozwijającego się rynku, zdecydowaliśmy się na poszerzenie swojej propozycji o produkcję elementów niestandardowych. Należałoby wyodrębnić, że są to elementy wykonywane zgodnie z dokumentacją techniczną podsyłaną nam przez klienta. jako specjaliści, nie boimy się wyzwań.

Bez względu na to, jak bardzo trudny jest projekt, jaki potrzebują Państwo wykonać – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy rozwiązanie, które odpowie na stawiane wyczekiwania, a nawet je przewyższy.

Mawro – bogaty asortyment, jakość bez kompromisu. Najlepsze koła łańcuchowe na Śląsku

Aby w pełni zrozumieć proponowane przez nas profesjonalne usługi i różnorodność asortymentu, z którym wychodzimy do Państwa – pozwolimy sobie zwrócić uwagę na towary, które niejako stanowią kręgosłup opisującej nas oferty.

Wymienić trzeba w głównej mierze:

  • koła łańcuchowe,
  • łańcuchy rolkowe,
  • koła i pasy zębate,
  • tuleje rozprężno-zaciskowe,
  • listwy i koła modułowe,
  • śruby i nakrętki trapezowe,
  • sprzęgła, napinacze,
  • wałki prowadzące,
  • motoreduktory,
  • łożyska.

Chcemy jednak podkreślić z tego miejsca, że nie jest to stworzona przez nas pełna propozycja i zachęcamy do zapoznania się z kompletnym asortymentem. Jesteśmy pewni, że będzie kompleksową odpowiedzią na Państwa wymogi.

Od początku działalności kładziemy nacisk na to, żeby nasza idealna propozycja w sposób totalny usatysfakcjonowała preferencje korporacji i zakładów produkcyjnych w zakresie wyposażenia wysokiej jakości – w możliwie jak najbardziej dogodnych cenach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie kół łańcuchowych na Śląsku i kooperacji. Aby przeczytać trochę więcej informacji zapraszamy też na blog.

Outsourcing IT Racibórz

Outsourcing IT Racibórz

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną małych i większych firm, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych ujawniających się podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, instalujemy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także prowadzimy szkolenia dla pracowników.

Każda korporacja wymaga obsługi informatycznej. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala na redukcję kosztów zatrudnienia oraz ograniczenie kosztów na szkolenia personelu. Dzięki całościowej ofercie usług informatycznych gwarantujemy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na ekspansji własnego przedsiębiorstwa.

Naszym atutem jest merytoryczna wiedza uzyskana podczas wieloletniej pracy w zróżnicowanych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas najważniejsi są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

Balustrady ze stali kwasodpornej.

Balustrady ze stali kwasodpornej.

Stal kwasoodporna dzięki swojej możliwosci kształtowania to materiał idealnie nadający się na wszelkie elementy balustrady. Idealnie wygląda w połączeniu z drewnem, szkłem i innymi materiałami. Obecnie często wybieranym profilem na balustrady są przkroje okrągłe o różnych wymiarach w tym najczęciej stosowane mające średnicę 38, 42 lub 51 mm. Natomiast zamknięte profile prostokątne wybierane są do nowoczesnych balustrad.Powierzchnia stali jest wykończona w postaci szlifowania lub polerowania. Stal szlifowana jest praktyczna i elegancka gdyż nie widać na niej zarysowań. Należy mieć na uwadze, że im grubszy szlif, tym stal łatwiej ulega zabrudzeniu. Innym gatunkiem jest stal polerowana. Ponieważ jest miękka, łatwo ją uszkodzić, rysuje się, a z upływem czasu matowieje. Balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego balustrady z nierdzewki można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Wpisy na mapie