Hurtownia aniołów

Hurtownia aniołów

Figury z wyobrażeniem anioła są bardzo powszechnym motywem kolekcjonerskim i ciekawym obiektem zdobniczym do służącym do dekorowania pomieszczeń w romantycznym stylu. Figura aniołka to również stosowny prezent dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Ponieważ na figurki aniołów istnieje spory popyt dobrze by było gdybyś miał w swoim sklepie z wyposażeniem wnętrz również statuetki aniołków. Niespotykaną ilość typów figurek czeka na ciebie w hurtowni dekoracyjnej Dekor znajdującej się niedaleko Pszczyny. Jest ona bezpośrednim importerem wielu wzorów tych figurek. Figurki dostępne są w różnych rozmiarach, urozmaiconej stylistyce i wykonane z wielu typów materiałów (masy plastyczne, metal itp.). Pełne dane adresowe i telefoniczne znajdziesz na stronach internetowych hurtowni.

Studio Prototyp

Studio Prototyp

Studio Prototyp zostało stworzone z miłości projektowania oryginalnych projektów, przede wszystkim dostosowanych do wymagań odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i dobry design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od niedawna zajmujemy się także projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Wykonujemy kompleksowe usługi tworzenia i aranżacji każdego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam przestrzeń została odpowiednio i należycie wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się wykonywaniem projektów ogrodów. Zajmiemy się wykonaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Dzięki naszemu doświadczeniu, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego standardu wykonanego projektu.

Usługi wykonywane przez nasze studio, realizujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Pracujemy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Hurtownia artykułów weselnych

Hurtownia artykułów weselnych

Uczestnicząc w weselu członka rodziny bądź przyjaciół nieraz zetknęłaś się z figurami Młodej Pary na cieście weselnym i prawdopodobnie dumałaś – w jakim miejscu można takie figurki nabyć? Otóż nic prostszego – hurtownia art. dekoracyjnych „DEKOR” jest importerem oraz dostawcą hurtowym wielu dekoracji ślubnych, w które zaopatruje polskie i zagraniczne sklepy i hurtownie. Nie licząc dekoracji weselnych można w niej kupić wiele rozmaitych artykułów dekoracyjnych, które mogą być również interesującą opcją w przypadku wyboru upominku weselnego dla Państwa Młodych, jak np. piękne zestawy zastawy stołowej z porcelany. Z oferty tej mogą skorzystać jednocześnie organizatorzy imprez weselnych.

Wpisy na mapie