Liftplus.pl: windy dla niepełnosprawnych, podnośniki pacjenta

Liftplus.pl: windy dla niepełnosprawnych, podnośniki pacjenta

Windy dla niepełnosprawnych, schodołazy, krzesełka i platformy przyschodowe, szyny i rampy najazdowe – to tylko kilka propozycji z naszej bogatej oferty. Jesteśmy na rynku już od blisko piętnastu lat. Piętnaście lat obfitujących w ponad tysiąc udanych realizacji na terenie całego kraju i poza nim. Urządzenia, które sprzedajemy i instalujemy, są bezpieczne, nowoczesne, niezwykle użyteczne, a przy tym ich ceny są bardzo konkurencyjne. Zapraszamy na stronę LiftPlus.pl oraz do kontaktu. Chętnie porozmawiamy o Państwa problemach i zaproponujemy stosowne rozwiązanie w postaci urządzeń wspomagających codzienne życie osób borykających się z problemami ruchowymi.

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Nie można zaprzeczyć, że doświadczenie i świadomość przychodzą z wiekiem. Trudno nie zgadzać się z tymi słowami w kontekście ubezpieczeń. Ułamek młodych ludzi myśli o swoim ubezpieczeniu. Generalnie wybierają oferty ubezpieczeń grupowych oferowanych im w szkole a dalej na początku kariery zawodowej w zakładzie pracy.

Wraz z wiekiem zaczynamy troszczyć się o siebie i najbliższych. Powiększa się rodzina. Należy zacząć być odpowiedzialnym już nie wyłącznie za siebie ale także za innych. Dopiero wtedy interesują nas szczegóły umów ubezpieczenia. Zaczynamy czytać umowy i sprawdzamy co co jest w nich zawarte i jaki zakres ubezpieczenia posiadamy.

Rynek ubezpieczeń jest gigantyczny. Wybór firm, które mogą zapewnić nam ubezpieczenie równie duży. Z tego powodu ażeby dokonać dobrego wyboru ubezpieczenia powinno się poświęcić trochę cennego czasu i przejrzeć ogólne umowy ubezpieczeniowe wybranych firm i wybrać to co najkorzystniejsze lub na własną rękę negocjować własne ubezpieczenie. Warto jednak oszczędzić czas i wybrać dobrą firmę ubezpieczeniową, która dba o swoich klientów i zapewni korzystne ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa pozna potrzeby swojego klienta i dzięki temu pomoże w wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Jest to też doskonały agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

Prawo jazdy Częstochowa

Prawo jazdy Częstochowa

Jeśli mieszkasz niedaleko Częstochowy i nie tak dawno temu zdarzyło Ci się myśleć o wyrobieniu prawka, to pragniemy namówić Cię do zapoznania się z propozycją regionalnej szkoły jazdy, w której renomowani i doświadczeni nauczyciele wykonają wszystko co w ich mocy, żebyś bardzo dobrze opanował sztukę prowadzenia auta!

W opisywanej szkole kursanci jeżdżą takimi samymi samochodami jak te, które obecne są w na egzaminach państwowych. Ale zabiegamy nie tylko o to, żeby jak najlepiej nauczać jazdy, zwracamy wielką uwagę na naukę zasad ruchu drogowego, dzięki czemu zaliczenie egzaminu państwowego jest jeszcze bardziej banalne.

O poziomie promowanej szkoły jazdy mają prawo świadczyć najlepsze miejsca w rankingach. Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin kursu, a nauczymy Cię wszystkich tras egzaminacyjnych w Częstochowie!

Salon skoda

Salon skoda

Przy wskazywaniu cech współczesności trudno nie zwrócić uwagi na liczbę samochodów. Większa część rodzin użytkuje przynajmniej jeden pojazd, a tym samym rodzinny budżet obarczony jest jednocześnie kosztami paliwa, ale też kontroli lub potrzebnych napraw. Wyjątkowo często pojawia się pytanie czy wybrać się do autoryzowanego serwisu czy zwyczajnego warsztatu – jakie są za i przeciw tychże rozwiązań?

Zwykle przy poruszaniu tematu tego rodzaju jak serwis VW Częstochowa, wiele pochlebnych rekomendacji dotyczy autoryzowanych serwisów. Dlaczego w ten sposób wygląda sytuacja? Przede wszystkim takie punkty gwarantują bezpieczeństwo. Jedną spośród najbardziej znaczących kwestii, gdy wsiadamy do samochodu jest wrażenie bezpieczeństwa. W sytuacji gdy o samochód zadbali fachowcy, zaś jakiekolwiek elementy zamienne są oryginalne, wtedy wiemy, że dowolne zagrożenie dotyczące samochodu jest ograniczone do minimum. Jednocześnie w razie każdej sytuacji niebezpieczeństwa, ten samochód nie zawiedzie. Kolejną zaletą odróżniającą jest profesjonalizm załogi. Pojazdem zajmują się wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, jacy doskonale znają się właśnie na wybranej marce.

Prawnik Częstochowa – Kwiatkowska Karolina

Prawnik Częstochowa - Kwiatkowska Karolina

W dzisiejszym świecie zapotrzebowanie na solidne i profesjonalne usługi prawne stale rośnie. Wynika to z coraz szerszego regulowania przepisami prawa różnego rodzaju sfer naszego codziennego życia. Rozwój gospodarki rynkowej oraz przyjęcie modelu państwa prawa to dwa główne czynniki powodujące zwiększenie zapotrzebowania na usługi prawnicze.

Ustalenie czy usługa ma charakter prawny nie zawsze jest proste i oczywiste. Jest to spowodowane tym, że część usług tego typu ma charakter doradczy czy też rzeczoznawczy. Aby móc precyzyjne ustalić zakres czynności określanych mianem usług prawniczych przydatne będą klasyfikacje wydane na podstawie przepisów o statystyce publicznej.

Zgodnie z obowiązującą Polską Klasyfikacją Wyrobów i Usług pojęcie „usługi prawnicze” obejmuje usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji w dziedzinie prawa karnego, w pozostałych dziedzinach prawa, w postępowaniu ustawowym w kolegiach, komisjach arbitrażowych itp., usługi w zakresie patentów i praw autorskich, usługi notarialne, usługi związane z przetargami i aukcjami.

Przepisy ustaw korporacyjnych, tj. ustawy – Prawo o adwokaturze i radcach prawnych, zawierają pojęcie pomocy prawnej poprzez wskazanie, że polega ona w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami. Niewątpliwie w pojęciu „pomoc prawna” zawiera się możliwość świadczenia szeregu „usług prawniczych”.

Zasadniczym kryterium pozwalającym na odróżnienie usług prawniczych od innych usług powinno być kryterium podmiotowe – dotyczące wykształcenia świadczących je osób. Usługi prawne są to na pewno usługi o charakterze intelektualnym. Minimalnym warunkiem pozwalającym na świadczenie usług prawniczych jest ukończenie studiów wyższych prawniczych i uzyskani tytułu magistra prawa.

Solidny i sprawdzony Prawnik Częstochowa to na pewno osoba Pani Karoliny Kwiatkowskiej, która w roku 2004 ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji. W dodatku jeżeli mówimy o radcy prawnym w Częstochowie to w 2014 roku Pani Karolina Kwiatkowska otrzymała pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego i została umieszczona na liście radców prawnych.

Licytacje komornicze

Licytacje komornicze

Kancelaria prawnicza Whitford Miller oferuje kompleksowe wsparcie na dowolnym części licytacji komorniczej. Wykonujemy audyty danych dotyczących licytowanej posiadłości. Ponadto przeprowadzamy analizy operatu szacunkowego dokonywanego przez biegłego. Często także reprezentujemy naszych klientów podczas licytacji. Odpowiadamy za kontakt naszego kontrahenta zarówno z kancelarią komornika ,a także odpowiednimi sądami. Pozwala to na zostanie właścicielem nieruchomości taniej jak również szybciej. Nasze siedziby znajdują się na obszarze miast Warszawa i Częstochowa jednak nic nie stoi na przeszkodzie jesteśmy w stanie prowadzić sprawą w każdym rejonie naszego kraju. Prowadzimy także sprawami dotyczące konfliktów o odszkodowanie z ubezpieczycielami. Dodatkowe informacje wyszukają Państwo na naszej witrynie o odszkodowaniach. W naszym serwisie znajdą również Państwo bezpłatne przygotowane przez naszych prawników wzory najpopularniejszych umów, kalkulatory, księgi wieczyste które można pobrać w formacie PDF, treści najważniejszych ustaw oraz adresy i telefony wszystkich krajowych sądów i prokuratur.

Kamerzysta Częstochowa

Kamerzysta Częstochowa

Paweł Bielecki- Wideofilmowanie Częstochowa .

Zajmuje się wideofilmowaniem różnych imprez okolicznościowych, takich jak śluby, wesela, komunie, studniówki. Filmujemy aparatami DSLR z wymienną optyką. Używamy sprzętu jak lampy LED, używamy steadicamów, systemów stabilizacji, systemów follow focus, zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz specjalistycznych aplikacji do montażu.

Filmujemy lustrzankami z wymienną optyką. Korzystamy z takiego osprzętu jak systemy stabilizacji, systemów follow focus, lampy LED zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz zawodowych programów do montażu.

Zapraszam na moją stronę: www.pawelbielecki.com.pl

Tadex S.C. – Obróbka skrawaniem CNC

Tadex S.C. - Obróbka skrawaniem CNC

Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b prowadzi profesjonalną obróbką metali i obróbką skrawaniem na bezkonkurencyjnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany owocuje tym, że działalność firmy Tadex S.C. jest bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to podstawowe gałęzie działania tej firmy. Załoga firmy to liczny zespół działający w branży przetwórstwa metali od wielu lat. Eksperci firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie skrawania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. oferuje również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak również detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane numerycznie (Computerized Numerica Contrl) to podstawa nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki użyciu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie znacznie lepszych rezultatów obróbki metalu i znacznie bardziej precyzyjnej dokładności skrawania metali niżeli metody tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Dodatkowo oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest pierwszoplanowa flota w postaci nowoczesnych urządzeń z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Doskonale wyposażona hala produkcyjna zapełniona jest maszynami do skrawania metali oraz urządzeniami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. prezentuje swoją ofertę na uznawanych międzynarodowych targach związanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka CNC metali. Ich oferta prezentowana była między innymi na wystawach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Flota do obróbki skrawaniem CNC jakimi obrabia firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum tokarskie CNC EAGLE 25 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 25mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat tokarski CNC EAGLE MINI TURN posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 32mm. Max. długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat tokarski CNC CNC HYUNDAI KIT 450 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum tokarskie DUGARD 42 TT (42 SUB) posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat tokarski CNC KNUTH FANUC 0T posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski CNC TAKANG FANUC 0T posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski CNC WASHINO L-70 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą przedsiębiorstwa Tadex S.C z Częstochowy.

Kuchenne akcesoria

Kuchenne akcesoria

Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszego bloga poświęconego akcesoriom niezbędnych w kuchni. Opisujemy tam najświeższe trendy w „modzie kuchennej”. Poznacie Państwo z urządzeniami oraz przeróżnymi przyborami potrzebnymi do pracy w kuchni i nie tylko. Ciepło zapraszamy również każdego do zobaczenia naszego sklepu online gdzie łatwo można kupić większość przedstawionych urządzeń. Dla mieszkańców Częstochowy dobra informacja, zakupiony produkt dostarczymy bez opłaty pod wskazany adres. Prowadzimy sklep stacjonarny gdzie można osobiście przyjść i kupić. Prowadzimy też sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo dobre warunki współpracy. Zapraszamy.

Wpisy na mapie