Noclegi Szczyrk

Noclegi Szczyrk

Morze lub góry – to najczęściej pojawiający się wybór urlopowy dla przeważającej części mieszkańców Polski. Nad morzem niestety pogoda rzadko rozpieszcza, ale już przyjemność z wędrowania po górach jest praktycznie niezależna od warunków meteorologicznych. Góry wywołują wrażenie o każdej porze roku, a równie atrakcyjne są letnie czy jesienne wędrówki, co zimowe szaleństwa na stoku.

To zainteresowanie górami sprawia, że nie jest prosto znaleźć tu noclegi. Szczyrk czy Bukowina zazwyczaj na kilka miesięcy przed sezonem mają zajęte najbardziej popularne obiekty, ale jeśli się postaramy, to z pewnością uda się odszukać atrakcyjne niezarezerwowane noclegi. Według naszych potrzeb, możemy wybrać hotel, camping albo pensjonat, Szczyrk czy inne znane miejscowości oferują na szczęście turystom szeroki zakres zróżnicowanych obiektów, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego. Wybierając się w góry nie możemy zapomnieć o spakowaniu butów, w których czujemy się komfortowo i odzieży, która umożliwi nam na spokojną wędrówkę przy zmiennych warunkach pogodowych.

Pokoje Szczyrk

 Pokoje Szczyrk

Nasze Noclegi w Szczyrku, oferujemy kilka nowo oddanych pokoi z łazienkami oraz aneksem kuchennym, domek usytuowany jest wysoko na zboczu góry obok szlaku na lokalny szczyt – Klimczok. Piękne widoki, miła atmosfera – a to wszystko jest możliwe tylko w Pokojach Michałówka w Szczyrku. Ponad to organizujemy również imprezy okolicznościowe – wesela z jedzeniem oraz noclegiem , imprezy do 40-50 osób. Kwatery w Szczyrku są nowe, schludne, posiadają łazienki z prysznicem, WC, TV, dostępne jest również komputer oraz bezprzewodowy Internet (wi-fi). Zapewniamy czystą pościel, ręczniki, przybory toaletowe – oraz co najważniejsze spokoj – wtedy Państwo maja pewność, że wypoczną.Apartament w naszym Agroturystyka Szczyrk – to przestronny pokój, łóżko dwuosobowe , widok z okna na panoramę Beskidu Śląskiego..

Wpisy na mapie