Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

EKOL-BHP to firma usługowo-doradcza organizująca szkolenia bhp wstępne oraz okresowe dla wszystkich grup zawodowych, szkolenia e-learning (zamów szkolenie bhp e-learning), kursy pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenia ppoż. Szkolenia bhp oferujemy na tej stronie. Oferuje również wykonanie oceny ryzyka zawodowego, procedury powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP oraz doradztwo z zakresu bhp i ochrony środowiska. Pracownicy firmy jest to zespół ekspertów, których długoletnie doświadczenie gwarantuje kompetentne wykonanie zleconych przez klientów zadań. EKOL-BHP prowadzi także sklep internetowy z odzieżą roboczą a także akcesoriami bhp. Idąc naprzeciw aktualnym jak również przyszłym klientom firma nieprzerwanie rozwija się i rozszerza obszar usług. Mottem przewodnim działalności jest Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zapoznania się ze dokładną ofertą usług i szkoleń bhp na stronie internetowej naszej firmy Ekol-Bhp.

Szkolenia bhp Dąbrowa Górnicza Tanio Fachowo Solidnie

Szkolenia bhp Dąbrowa Górnicza Tanio Fachowo Solidnie

Profesjonalizm, fachowość i rzetelność w bhp to to co charakteryzuje firmę EKOL-BHP. Zajmujemy się szeroko zrozumiałym bhp w firmach. Działamy na terenie Śląska również w Dąbrowie Górniczej. Organizujemy szkolenia bhp dla wszystkich grup zawodowych oraz oferujemy pełny zakres usług z zakresu bhp zgodnie z naszą ofertą. Prowadzimy szkolenia bhp wstępne dla nowo przyjmowanych pracowników oraz szkolenia bhp okresowe dla wszystkich grup zawodowych. Szkolenia prowadzimy zarówno w siedzibie naszej firmy jak również u klientów. Działamy na terenie Śląska i Małopolski. Polecamy także szkolenia okresowe w formie e-learning udostępniając platformę e-learningową której szczegółowy opis umieściliśmy na stronie szkolenia bhp e-learning. Opracowujemy ocenę ryzyka zawodowego, która pozwala na identyfikację zagrożeń dla poszczególnych stanowisk pracy. Wykonujemy również kompletną dokumentację powypadkową na potrzeby otrzymania świadczeń z tytułu wypadków przy pracy. Prowadzimy kursy z zakresu pomocy przedmedycznej . Pomagamy pracodawcom w spełnianiu wymogów prawa pracy. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje rzetelne wykonanie usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na tej stronie internetowej naszej firmy.

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca ma ma zapewnić bezpieczne warunki pracy. W związku z tym Firma EKOL-BHP oferuje swoje usługi by pracodawcy mogli spełnić wymagania Prawa pracy w zakresie bhp. Szkolimy pracowników nowo zatrudnionych. Oferujemy szkolenia bhp okresowe dla następujących grup zawodowych:- osób kierujących pracownikami,- pracowników administracyjno-biurowych,- pracowników inżynieryjno-technicznych,- pracowników na stanowiskach robotniczych.Pełna oferta naszych szkoleń zamieszczona jest na stronie – ekol-bhp.Dużą popularnością cieszą się udostępniane przez nas szkolenia okresowe w formie e-learning. Szkolenia te prowadzone są na platformie learningowej i skierowane są dla osób nie mających możliwości udziału w szkoleniach tradycyjnych. Opracowujemy ocenę ryzyka zawodowego, która umożliwia identyfikację zagrożeń dla poszczególnych stanowisk pracy. Przygotowujemy także kompletną dokumentację powypadkową na potrzeby otrzymania świadczeń z tytułu wypadków przy pracy. Doradzamy pracodawcom w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Dla uzupełnienia naszej oferty z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zachęcamy do zakupu odzieży roboczej oraz sprzętu bhp w naszym sklepie internetowym. Poza bezpieczeństwem i higieną pracy nasza oferta obejmuje między innymi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, oraz szkolenia ppoż. Działamy nie tylko na terenie Śląska lecz na terenie całego kraju. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Szkolenia bhp i kursy bhp EKOL-BHP

Szkolenia bhp i kursy bhp EKOL-BHP

Poszukujecie Państwo firmy do przeprowadzenia szkoleń bhp pracowników Waszej firmy lub ewentualnie innych usług z zakresu bhp. Jako firma usługowo doradcza polecamy nasze usługi w tym obszarze. Specjalizujemy się w szkoleniach bhp wszystkich grup zawodowych, szkoleniach e-learning, szkoleniach pierwszej pomocy jak również szkoleniach ppoż. Pełną ofertę naszych szkoleń znajdziecie Państwo na naszej stronie www.ekol-bhp.pl. Poza tym oferujemy opracowanie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP oraz doradztwo z zakresu bhp jak również ochrony środowiska. Jeśli jest taka zainteresowanie doradzimy Państwu z zakresu prawa pracy. W celu uzupełnienia oferty polecamy nabycie odzieży roboczej oraz wyposażenia bhp w naszym sklepie internetowym. Naszym hasłem jest Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zapoznania się ze dokładną ofertą na stronie internetowej firmy EKOL-BHP.