Wirtualny spacer Fotograf

Wirtualny spacer Fotograf

Wirtualny spacer Fotograf

Produkt Google pozwalająca dodanie wnętrza Twojego biura do wizytówki w wizytówce firmowej w Google Maps. Wirtualny spacer pozwala zaprosić potencjalnych klientów do do Twojego biura, sklepu lub salonu. Utworzenie wirtualnej wizytówki Twojego biznesu w mapach Google pozwoli całkowicie zintegrować Twój biznes z pozostałymi usługami od Google w internecie. Dzięki dodanie wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twoja wizytówka stanie się bardziej widoczna wyszukiwarce Google, a więc usprawni pozycjonowanie Twojej witryny w internecie. Od lat wykonuję panoramy sferyczne dla sklepów, a moje realizacje możesz przejrzeć na moim blogu, zachęcam. Widoczność strony www jest bardzo ważna by dotrzeć do internautów – moje wirtualne spacery zwiększą widoczność Twojego biznesu w internecie i będzie doskonałym motywem promocyjnym zwiększającym sprzedaż i wzbudzającym zaufanie internatów do Ciebie. Technologia Street View jest świetnym narzędziem do promocji. Jestem Jacek Żak i posiadam studio fotograficzne, ponadto jestem rekomendowanym fotografem Google. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz software. Zdjęcia robię w całej Polsce, a w szczególności w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Elblągu. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Oferuję kompleksową usługę wraz ze zintegrowaniem zrobionego wirtualnego spaceru do map Google.

Włoska ceramika sanitarna

Włoska ceramika sanitarna

w salonie wyposażenia łazienek może powodować o zawrót głowy, bo wybór produktów i ich uroda są naprawdę imponujące. Do wyboru mamy umywalki ceramiczne, kamienne , stalowe, drewniane i z wielu innych materiałów. Każda z nich posiada swój oryginalny design i styl. Elementarny prym w designie artykułów łazienkowych, a w szczególności w ceramice sanitarnej wiodą producenci włoscy. Co proponują włosi w ceramice sanitarnej? Nie ma kształtu, wzoru czy koloru który umknął by uwadze renomowanym projektantom oraz fabrykom takim jak: Globo czy Artceram. Włoski design to unikalne wygląd, funkcjonalność i stylowa prostota. Kreowanie wyjątkowych, pięknych, ponadczasowych i luksusowych przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że przy tym bardzo różnorakich. Włoscy producenci zaskoczą nas bogatą paletą kolorów, form, kompozycji oraz różnorodności swojej wysokiej jakości oferty. Pamiętajmy jednak, że to nasza łazienka i to my będziemy w niej spędzać czas a więc to przede wszystkim nam ma się podobać!

Usługi księgowe Wejherowo

Usługi księgowe Wejherowo

Biuro rachunkowe Ankora to doskonała i fachowa propozycja dla firm szukających rzetelnej obsługi w zakresie ksiąg fiskalnych, kadr, płac i ogólnie księgowości. Funkcjonujemy od ponad dwunastu lat, realizując różne sprawy z zakresu rachunkowości dla firm, instytucje i innych. Wykonujemy usługi także dla petentów krajowych, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, osób prywatnych i firm. Bez przerwy się szkolimy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim wymogom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Prosimy o połączenie z naszym biurem celem omówienia detalów współpracy.

Badania marketingowe

Badania marketingowe

Zbierasz dane o konkurentach rynkowych? Pragniesz wiedzieć, czy firma, którą prowadzisz jest dobrze spostrzegana przez partnerów? A może potrzebujesz stwierdzić stan wiedzy swoich pracowników? Najlepszym sposobem jest wykonanie ankiety online przy użyciu naszego serwisu Ankieter.pl. Dzięki nam szybko i bez daremnych trudów zaplanujesz ankietę, roześlesz do respondentów, zbierzesz i zbadasz wyniki, przeprowadzisz, analiza rynku. Bez trudów dowiesz się co inni sądzą o przedmiocie, który cię zajmuje. Ankiety nie mają limitów jakościowych i ilościwych. Możesz z powodzeniem dołączyć zdjęcie, film czy też opublikować ankietę na swojej stronie www. Ankieter.pl

Wpisy na mapie