Http://www.parking-banino.pl/

Http://www.parking-banino.pl/

Na tej stronie internetowej odnaleźć można najistotniejsze informacje związane z parkingiem, który działa przy lotnisku w Gdańsku. Oferta parkingu kierowana jest w głównej mierze do osób wybierających się w podróż samolotem, które chciałyby zaparkować swój pojazd w zaufanym miejscu. Właśnie ten parking został odpowiednio wyposażony i strzeżony, w związku z tym nie trzeba się zamartwiać o swój pojazd. Korzystając z tej witryny internetowej można zdobyć wszelkie najważniejsze informacje na temat szczegółowej oferty, a także kosztów, form rezerwacji oraz informacje teleadresowe. Znajduje się tu także dokładna mapka prezentująca, w jaki sposób należy zlokalizować parking.

Sklep sportowy i turystyczny

Sklep sportowy i turystyczny

Sportbazarto internetowy sklep sportowy i turystyczny, a zarazemprawdopodobnienajwiększa w Polsce hurtownia sportowa. Ściśle współpracujemyz tak renomowanymi producentami jak Adidas, Nike, Puma, Mitre, Campus, Wilson, Dunlop, Mikasa, Molten i inne. Od 1991 roku z powodzeniem prowadzimy sprzedaż swoich produktów na terenie całego kraju i zapewnia duży wybór sprzętu w atrakcyjnych cenach. Dziśoferujemy klientom kilkadziesiąt tysięcy produktów od akcesoriów myśliwskich, przez artykuły turystyczne, po wysoko specjalistyczny sprzęt sportowy. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek GIVOVA i ROCES w Polsce.

Futbola – sprzęt piłkarski

Futbola - sprzęt piłkarski

Profesjonalny sklep piłkarski oferuję markowy sprzęt piłkarski takich marek jak: Nike, Puma, Adidas. Sklep oferuje Państwo wszystko co związane z amatorskim i bardziej zaawansowanym graniem w piłką nożną. Posiadamy w ofercie produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Można znaleźć u nas buty piłkarskie, stroje piłkarskie, dresy, getry, bluzy, bluzy bramkarskie, rękawice bramkarskie, nadruki na koszulki, tablice trenerskie, opaski, torby, plecaki i wiele innych rzeczy, które do piłki nożnej, są niezbędne. Sklep sportowy działa na rynku od 1991 roku. Jedną z recept na sukces jest pełne otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów. Dzięki sporemu doświadczeniu, codziennie przekonujemy się, że wybrane rozwiązania okazały się odpowiednie. Słuchamy sumiennie każdej sugestii i opinii, analizujemy działania i wyciągamy wnioski. Dzięki podpowiedziom Klientów systematycznie rozwijamy działalność. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość oferowanych usług. Reputację i uznanie, w tak wymagającej dziedzinie jak handel, kształtuje się bazując o najwyższą jakość oferowanych usług. Starania firmy Marba-Sport wyniosły przydatne wyróżnienia. Wyjątkowym powodem do radości jest nadany przez Krajowy Rejestr Długów certyfikat, Rzetelna Firma”. To wskazuje, jak sumiennie są traktowane zagadnienia etyki w biznesie. Sklep futbolowy prowadzi działalność, która jest przejrzysta i odpowiedzialna, rzetelnie reguluje swoje zobowiązania.

Roces Polska – inny wymiar rolek

Roces Polska - inny wymiar rolek

Oferujemy rolki i łyżwy marki Roces. Mamy w swojej ofercie wysokiej jakości łyżworolki i łyżwy w atrakcyjnych cenach. Firma Roces została założona 1952 roku, od tamtej chwili firma stała się światowym liderem w produkcji rolek oraz łyżew. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, czym przewyższa inne marki z tej branży. Firma oparta jest na solidnych podstawach , każdy model rolki jest starannie zaprojektowany tak by spełniać specyficzne potrzeby naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość naszego sprzętu i ekspresową wysyłkę.

Wpisy na mapie