Sklep z ogrodzeniami

Sklep z ogrodzeniami

Firma Siat-Stal to producent siatki ogrodzeniowej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2003 roku, a nasza baza dystrybucyjna mieści się w Łomży, woj. podlaskie. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym asortymencie można spersonalizować przez dobór rozmiaru, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej przestawiamy najważniejsze produkty z naszego sklepu internetowego.

Siatka ogrodzeniowa to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Dzielimy je na siatki powlekane i ocynkowane. Można też wydzielić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Kolejnym interesującym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówki oraz akcesoria.

Innym wartym uwagi produktem z naszego serwisu są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba sprzedawanych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego służymy fachowym konsultingiem przy wyborze odpowiednich produktów ogrodzeniowych.

Nasze materiały sprawdzą się rewelacyjnie do grodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych obszarów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto wyróżnić działy Najczęściej kupowane oraz Promocje, w których przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka plastikowa.

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Siat-Stal.