Geodeta Łaziska

Geodeta Łaziska

Potrzebujesz usługi geodezyjnej? Skontaktuj się z geodetą Michałem Siemaszkiewiczem z Wodzisławia Śląskiego. Dzięki 5-letniemu doświadczeniu Geodeta Czyżowice Michał doradzi Ci i pomoże w niemal każdej dziedzinie geodezji. Tym czego oczekujesz na pewno nie są definicje, tylko właściwa obsługa, dokładnie dopasowana do Twoich oczekiwań.

Geodeta Skrzyszów uprawniony Michał Siemaszkiewicz wykona dla Ciebie szereg usług geodezyjno-kartograficznych: mapy do celów projektowych, wytyczenia obiektów oraz przyłączy, obsługa geodezyjna budów, geodezyjne pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia granic, sporządzania map w formie cyfrowej.

Usługi geodezyjne wykonywane są terminowo i dokładnie, w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj teraz: geodezja wodzisław

Tłumaczenie niemieckiego

Tłumaczenie niemieckiego

Aktywnie tłumaczeniem zajmujemy się już dwa lata. Kształciliśmy się na uczelniach jak na przykład: Universitas Warmiensis-Masuriensis in Olsztyn, UMCS, Universitas Stetiniensis. Ogromny nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki ( tłumaczenia ustne i pisemne) ponieważ większość z nas to absolwenci filologii germańskiej. Jako tłumacze mierzymy się często – gęsto z wielkimi wyzwaniami językowymi, aczkolwiek nie straszne są nam nawet najrzadsze pojęcia (pojawiały się już nawet takie kurioza jak tuberkulinowy, szkatułka, support, skateboard). Jednakże tłumaczenie niemieckie przychodzi nam z łatwością, ponieważ jesteśmy nie tylko świetnie wykształceni, ale tłumacząc opieramy się na fachowcach (jak na przykład ceramik wyrobów użytkowych i ozdobnych, doradca personalny, operator wirówek, ratownik wodny), którzy dokonują weryfikacji sporządzonego tłumaczenia. Możesz spokojnie powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego dokumentu bez względu na to skąd jesteś (mieliśmy już klientów z miejscowości Radymno, Terespol, Zwierzyniec), jako że obsługujemy na terenie całego państwa (joker).

Wpisy na mapie