Nieruchomości – Działki rekreacyjne

Nieruchomości - Działki rekreacyjne

Geo Nieruchomości to firma zajmująca się sprzedawaniem działek rekreacyjnych pokopalnianych.

Zapraszamy na naszą stronę. Wynajdą tam Państwo wszystkie oferty wynajmu i sprzedaży jakie chcemy Państwuprzedstawić.

Naszą specjalnością jest sprzedaż wielkopowierzchniowych iniedużych działek rekreacyjnych, przemysłowych i rolnych, zabudowanych i niezabudowanych na terenie całej Polski, a wyjątkowo regionów Polski południowej, zachodniej i północno-wschodniej. W naszej spisie produktów/usług znajdują sięgrunty położone na terenach obejmowanychpanującymi miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego.

Niektóre z tych domów i mieszkań też wydzierżawiamy na czas nieokreślony lub dany.

Oferowane domów i mieszkań sprzedajemy poprzezorganizując przetargi ofert, negocjacje kosztów i licytacje.

Liczymy na to, że dane zawarte na naszej stronie przekonają Państwa do skorzystania z oferty korporacji Geo Nieruchomości oraz ułatwią współpracę z nami.

Zapraszamy do zadawania pytań w sprawie intrygujących Państwa domów i mieszkań za radą formularza kontaktowego.

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze domów i mieszkań odpowiadającej Państwa preferencjom.

Wczasy w siodle 2013

Wczasy w siodle 2013

SK Moszna to jeden z najpopularniejszych punktów hodowli koni sportowych, który posiada też ciekawą ofertę szkoleń skierowaną do każdego. Dzięki atrakcyjnej turystycznie lokalizacji ośrodka i dobrej bazie hotelowej, przygotowywane są tam 7-dniowe obozy dla młodych ludzi. Zapraszamy serdecznie na obozy konne w trakcie których będzie można zdobyć podstawy teorii jeździectwa, zasady pielęgnacji konia, oraz spędzić wiele godzin ćwicząc jazdę pod okiem doświadczonych instruktorów. Młody człowiek na takich wczasach dostanie solidną porcję wiedzy, a przy tym rozrywki – planowane są wyjazdy turystyczne, spacery do zbiornika wodnego, gry zespołowe czy imprezy taneczne.

Obozy konne 2013

Obozy konne 2013

Znana Stadnina Koni Moszna ma do zaproponowania wszystkim wielbicielom jazdy konno obozy konne 2013 – przeznaczone dla nastolatków, z atrakcyjnym programem rozrywkowym oraz cenną nauką. Uczestniczący dostają nocleg w pięknym zespole pałacowym, mają zagwarantowane całodniowe żywienie jak i opiekę instruktorów a także pedagogów. Przez to szkolenie odkryją oni wszystkie reguły jeździectwa, w tym wiedzę teoretyczną oraz uzupełnią własne umiejętności. Zapraszamy chętnych, możemy zaoferować wciąż miejsca na lato 2013 w atrakcyjnych cenach.

Wpisy na mapie