Weselny Drink Bar

Weselny Drink Bar

Z pewnością wiesz, jak istotne jest godziwe przygotowanie ślubu. Zatroszcz się nie tylko o tort, kapelę i godziwe jedzenie. Zatroszcz się też o gardła swoich gości, które nie mogą być przecież suche. Stereotypowa wódka lub piwo to relikt. Dziś na weselach królują drinki. Sam sposób ich przygotowania to dodatkowy plus przemawiający za tym, by eksperci z wideo zajęli się Twoim weselem. Przygotowujemy barmański pokaz, który będzie bez zarzutu oddawał artyzm weselny i nasze umiejętności. Stworzymy pewną atmosferę, której nie powstydziłby się żaden gość ślubny. To naturalnie dzięki nam zdobędziesz nie tylko drinki, ale też interesującą atmosferę. Zatroszcz się o to, by pokazy i różnorodne atrakcje na Twoim weselu nie były bezimiennymi przedsięwzięciami. Już dziś skontaktuj się z nami, by finalnie zdobyć weselną atrakcję!

Dekorator wnętrza

Dekorator wnętrza

Każdy posiadacz mieszkania chce je przystroić tak, aby poczuć się w nim dobrze i komfortowo. Marzenie to nie jest niestety takie łatwe, jak na pierwszy rzut oka może się wydawać – w takiej sytuacji z pomocą może przyjść profesjonalny dekorator wnętrz. Jako rzetelny dekorator wnętrz pomagam w wyborze barw, kształtów, oświetlenia, zaaranżowaniu przestrzeni, tworzę również malunki na ścianach. Moje usługi pomagają połączyć właściwości estetyczne oraz funkcjonalne, przy czym oferta jest zawsze precyzyjnie dopasowana do Państwa potrzeb. Moje motto to: cena w sam raz – wartość moich usługi jest zawsze wyceniana indywidualnie oraz rzetelnie, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o kondycję Waszych portfeli po ich wykonaniu.

Niuwsky – materiały budowlane – folie – ogrodzenia

Niuwsky - materiały budowlane - folie - ogrodzenia

Firma Niuwsky powstała w 2012 roku i zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych. Posiadamy status dystrybutora firm Dorken Delta Folie, Inex oraz Conkret. Większość dostaw realizujemy bezpośrednio z magazynów producentów, co przekłada się na to, że oferowane przez nas towary mają zawsze atrakcyjną cenę. Zawarta umowa ze spedytorami lub transport fabryczny gwarantuje niskie koszty dostaw. Realizujemy dostawy na terenie całego kraju. Żeby uprzyjemnić zakupy, otworzyliśmy sklep internetowy w którym sukcesywnie uzupełniamy nasz asortyment. Już dziś znajdą Państwo w nim:

 • folie i membrany dachowe
 • folie kubełkowe
 • folie drenażowe
 • folie elewacyjne
 • akcesoria dachowe
 • taśmy i kleje
 • ogrodzenia panelowe w bogatej kolorystyce
 • bramy przesuwne i dwuskrzydłowe
 • furtki
 • podmurówki betonowe
 • ogrodzenia przenośne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką i nasza oferta z dnia na dzień powiększa się. Odwiedzając nasz skle internetowy mogą Państwo liczyć na szereg promocji oraz krótkoterminowych czasowych mega okazji. Proponujemy rejestrację i dopisanie się do newslettera, żeby niczego nie przegapić. Zapraszamy do współpracy.

Niuwsky – materiały budowlane – folie – membrany – ogrodzenia….

Niuwsky - materiały budowlane - folie - membrany - ogrodzenia....

Firma Niuwsky zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Jesteśmy dynamicznie rozwijacą się spółką i koncentrujemy się na dystrybucj za pośrednictwem internetu. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalny sklep internetowy. Teraz siedząc w fotelu można poznać nasz asortyment, opisy, instrukcje, zdjęcia i to przez 24 godziny na dobę. Nasza obługa będzie na bieżąco informować o statusach zamówienia. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Nasze atuty to niskie ceny, szybkie czasy realizacji zamówień oraz niski koszt transportu. Już dziś znajdą Państwo u nas:- folie kubełkowe- folie drenażowe – membrany dachowe- folie dachowe – folie elewacyjne- folie fundamentowe

– taśmy, kleje i akcesoria dachowe- ogrodzenia panelowe- bramy- furtki

Jako cel stawiamy sobie zadowolenie każdego naszego klienta.Zapraszamy do współpracy.

Serwis Mazda

Serwis Mazda

Samochód nie odpalił? Mija termin przeglądu technicznego Twojego auta. W tym wszystkim sprawnie udzieli Ci pomocy nasz serwis samochodowy Mazda – Serwis Mazda, zlokalizowany w Warszawie (Ząbki k. Warszawy). Od początku funkcjonowania, Serwis Mazda zyskał wielu zadowolonych klientów. Zapewniamy, że samochód znajdzie się w rękach najlepszego na rynku zespołu. Dokonujemy napraw, wymieniamy podzespoły, oferujemy usługi z zakresu przeglądów technicznych oraz kompleksowej diagnostyki elektronicznej. Naprawione u nas auto będzie pracowało jak nowe. Mazda Serwis to najbardziej rzetelny w okolicy Warszawy serwis Mazdy. Naprawimy Twoją Mazdę najszybciej i najlepiej jak potrafimy. Skontaktuj się z nami przed przyjazdem, żeby sprawdzić wolny termin.