Pokoje pracownicze w Legionowie

Pokoje pracownicze w Legionowie

Przygotowujesz się do kilkudniowego przebywania w Legionowie?Przenocuj w placówce Pod Wieżyczkami.Ten wyjątkowy hotel pracowniczy znajduje się blisko centrum miasta i tylko 7 minut spaceru od dworca kolejowego. Komfortowe pokoje pracownicze mieszczą łącznie trzydzieści gości. Wszyscy goście zyskują dojście do monitorowanego miejsca parkingowego, jak i również darmowego wi-fi. Pokoje wyposażone są w toalety, pojedyncze łóżka, a czas przeznaczony na relaks może umilić znajdujący się w pomieszczeniu telewizor. Hotel pracowniczy to idealne miejsce dla osób poszukujących taniego zakwaterowania na dłuższy czas.

Meble na wymiar

Meble na wymiar

Jesteśmy doświadczoną firmą z Legionowa, jaka oferuję produkcję i składanie mebli kuchennych na wymiar. Wszystkie elementy z jakich konstruujemy umeblowanie przynależą do tych z najwyższej jakości. Jako jedyni wykonujemy zamówienie z Warszawy, gdzie wszyscy nasi interesanci są zadowoleni z przygotowanych przez nas zobowiązań. Życzliwie inwitujemy na naszą witrynę na której zapoznają się Państwo z naszymi projektami i realizacjami. Życzliwie inwitujemy do kontaktu ewentualnie dopiero co dostępnego salonu firmy.

Sala weselna Warszawa

Sala weselna Warszawa

O ile szukasz cudownego i pełnego czaru miejsca na znaczące zdarzenie typu ślub, konwent przyjaciół, przyjęcie jubileuszowe lub inne to najlepszą propozycją jest dla ciebie nasza sala polnaroza.pl. Obiekt położony jest w malowniczej okolicy, w której panuje niesamowita atmosfera. Nasza sala przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi wesel, imprez integracyjnych, ale ochoczo spełniamy nadzwyczajne wymagania. Posiadamy ekwipunek kuchenny, spa oraz miejsce do parkowania dla aut. Zapewniamy niesłychanie bogate menu i obsługę na wysokim poziomie. Namawiamy do kontaktu: www.polnaroza.pl

Wpisy na mapie