Zakładanie ogrodów Kraków

Zakładanie ogrodów Kraków

Nasza spółka od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych w Krakowie i okolicach, projektowaniem a także urządzaniem parków dla nabywców pojedynczych jak również instytucjonalnych. W naszych realizacjach często stosujemy kamień, czy do zrobienia skalniaków, a często również, aby w piękny sposób umiejscowić wodę w ogrodzie w formie wodospadów, oczek wodnych albo stawów. Wielu z naszych zainteresowanych po zaaranżowaniu i wykonaniu parków prosi nas o pomoc w pielęgnacji i nadzorowaniu krzaków i drzew. Oferujemy też wycinkę drzew w Krakowie i okolicach (metodą alpinistyczną a także z wysięgnika) a także koszenie murawy i wszelkie zabiegi polecane do utrzymania pięknego trawnika

Wróżka na telefon

Wróżka na telefon

Wróżka na telefon to obecnie realna rzeczywistość. Jeszcze niedawno, by iść do wróżki musiało się znać od innych zainteresowanych jej namiary lub odkryć anons w prasie, zadzwonić do wróżki i zapisać się na spotkanie. Potem należało w o właściwym czasie pójść do wróżki i dopiero wtedy uzyskiwało się wróżbę. Teraz, w czasach internetu dużo prościej. Można siedząc przed komputerem dokonać wyboru wróżki, która nam pasuje i nie wychodząc z domu można uzyskać wróżbę przez internet lub wróżbę przez telefon. Do dyspozycji mamy portale zatrudniające w jednym miejscu wiele wróżących lub strony osobiste wróżek. W tym miejscu prezentujemy witrynę wróżki Katarzyny Wolny-Sobieckiej, astrologa i tarocistki, z którą możemy spotkać się przez telefon za pośrednictwem linii bezpośredniej płatnej w rachunku telefonicznym lub na telefon bezpośredni. Można zamówić wróżbę drogą mailową. Można też zrealizować osobisty horoskop numerologiczny, zrobiony dla wybranej osoby.

Tarot

Tarot

Wróżenie intrygowało ludzi od zawsze. Wszelki król i ważna osoba miała swojego nadwornego wróżbitę. Sprawdzano dni narodzin, a także horoskopy robiono przed dowolnym istotnym wydarzeniem w kraju. W dzisiejszych czasach wróżenie jest normalnym profesją i bez liku ludzi korzysta z porad jasnowidza. Do istotnych w dzisiejszych czasach metod wróżenia zapisuje się astrologię, numerologię oraz karty tarota. Bywają także inne rodzaje tarota, a także można przepowiadać przyszłość z normalnych kart do grania. Generalnie przepowiadać przyszłość można z czego się chce, np. muszelek, z czego tylko chcemy. Prezentujemy stronę www o astrologii. W dzisiejszych czasach można postawić sobie horoskop przez telefon i niekoniecznie musimy iść do tarocisty. Gdy marzymy o tym, żeby postawiła nam tarota wróżka z Krakowa, to starczy kliknąć na jej stronę i napisać e-mail lub zadzwonić.

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Jako najlepsza na małopolskim krakowskim rynku spółka cateringowa Jurek-Catering postanowiła zaproponować swoje pomoce w świeżej branży i pokazać wszelkim chcącym naszej pomocy swoje składy , w jakich nagromadziliśmy ekwipunek (talerze, kieliszki , sztućce, obrusy, szkło, stoły , krzesła jak również ekwipunek gastronomiczny tj. podgrzewacze, tace, termoporty, garnki, półmiski, perkolatory) niezbędny do organizacji nawet największych imprez . Swój ekwipunek będziemy w stanie przekazać nawet w najdalszy zakątek kraju i zdołają posiadać Pan/Pani pewność, że dojdzie na czas i nieuszkodzony w 100% sprawny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją .

Nasza propozycja:

– wypożyczalnia gastronomiczna

– wypożyczalnia naczyń

– wypożyczalnia zastawy stołowej

– wypożyczalnia stolików

– wypożyczalnia krzeseł

– wypożyczalnia kieliszków

– wypożyczalnia obrusów

– wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

– wypożyczalnia porcelany

Galeria z patchworkami

Galeria z patchworkami

Patchwork jest teraz niezwykle modny. W sieci możecie obejrzeć bezmiar

blogów wytwórców patchworku, ogromnie galerii rękodzieła, w jakich pokazują swoje prace artyści wyrabiający patchworki, a też ogromnie

blogów poświęconych metodzie patchworku. Technika ta wywodzi się z okresu kryzysu w Anglii, kiedy panie domu nie posiadając do szycia nowych materiałów musiały szyć z tego co miały od ręką, zwykle starych rzeczy, z jakich części miały jeszcze całkiem dobrą materiał. Takie fragmenty przycinano na nieduże cząstki, jakie dało się zeszyć w wielkie całości. Dzięki temu wytwarzano narzuty lub inne potrzebne przedmioty pożyteczne. Ta nazwa wywodzi się od patch, czyli łata.

W dzisiejszych czasach wykorzystuje się tę technologię do robienia bardzo

rewelacyjnych, wspaniałych wyrobów ozdobnych. Szyje się tą metodą narzuty, zdobione poszewki, ale też najrozmaitsze

stroje, obicia foteli albo sof, fartuchy kuchenne oraz wszystko, co tylko siła twórcza artysty jest w stanie wymyśleć.

Pamala – galeria rękodzieła

Pamala - galeria rękodzieła

Wysyłamy zaproszenie naszego sklepu rękodzieła, rzeczy wytwarzanych ręcznie, nietypowych. Zwłaszcza rekomendujemy patchwork, wyroby patchworkowe, obrazki olejne, ramy z drewna, przedmioty służące do dekoracji wnętrz, wystroju kuchni, odzież unikatową. W dzisiejszych czasach świat hand made sprawnie się rozprzestrzenia, a właśnie sklep z ręcznie robionymi rzeczami jest pomocny twórcom w przyciągnięciu uwagi poszukujących oryginalnych rzeczy. Proponujemy dogodne warunki kupowania i przesyłki. Sporo osób poszukuje biżuterii sutasz, czy unikalnej torebki, i dużo z tego typu rzeczy może odkryć w tej galerii. Bez przerwy poszerzamy naszą ofertę, posiadamy co chwilę więcej przedmiotów oraz co chwilę więcej kategorii produktów. Rękodzieło artystyczne jest teraz dla dużej ilości osób metodą na życie, a dla wielu metodą na interesujące rozstrzygnięcia w zakresie dekoracji wnętrz i odzieży, a nasza galeria spełnia oczekiwania obu tych kategorii ludzi.

Wpisy na mapie