AGD Serwis Jankowski

AGD Serwis Jankowski

Znowu zawiódł Cię Twój sprzęt AGD? Kolejna firma zostawiła Cię z nienaprawionym sprzętem? Twoja usterka nie wpisuje się w zakres usług gwarancyjnych? Z pewnością szukasz kogoś, kto spokojnie przyjrzy się Twojemu sprzętowi, wyjaśni Ci dokładnie zakres usługi, a także rzetelnie ją wykona za rozsądną cenę. Serwis Jankowski to firma, która dba o swoich klientów i ich zadowolenie. Wiemy, jak potrzebnymi sprzętami w domu jest pralka czy zmywarka, dlatego pilnujemy wyznaczonych terminów napraw. W zakres naszych usług wchodzą: naprawa pralek, zmywarek, piekarników, ekspresów do kawy. Podejmujemy się napraw sprzętów wszystkich producentów. Pracujemy od poniedziałku do soboty. Wykonujemy także montaż nowego sprzętu AGD. Działamy sprawnie i solidnie! Gdzie? Na terenie: Bochni, Krakowa, Wieliczki, Niepołomic, Tarnowa. Zapraszamy!

Firma Ekamień

Firma Ekamień

Większość z nas marzy o tym żeby jego ogród wyglądał nadzwyczajnie na domiar tego żeby spędzany w nim czas wyznaczał odprężenie od rzeczywistości. Ogród może udekorować kamień do ogrodu innymi słowy kamień naturalny firmy ekamien, trudniącej się`w dystrybucji różnego rodzaju kamienia. Na stronie ekamien.pl znajduje się oferta obejmująca sprzedaż oraz usługi związane z kamieniem co więcej opublikowaliśmy artykuły, które pomogą Ci podczas na przykład robienia ciekawych elewacji. Kamień elewacyjny jest rewelacyjnym oraz bardzo modnym ostatnio materiałem do urozmaicenia elewacji ścian zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Inspirujemy do zobaczenia naszej galerii fotografii z przeprowadzonych realizacji.

Stoły kuchenne

Stoły kuchenne

Firma F.P.U.H Sedia „Janiczek Zbigniew” specjalizuje się w wytwarzaniu mebli z drewna. Wykonujemy praktycznie każdy rodzaj mebli: drewniane szafki, meble do salonu, komody, stoły do jadalni, krzesła drewniane a także meble według indywidualnego projektu. Posiadając na swoim koncie więcej niż 20 lat doświadczenia, zapewniamy naszym klientom bardzo dobrą jakość towarów. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę o najnowszych materiałach i prądach w branży meblarstwa. Terenem naszej aktywności jest Kraków i okolice. Zatrudniam osoby solidne, angażujące się w każde działanie bardzo osobiście i indywidualnie. Oprócz wytwarzania drewnianych mebli zajmujemy się także sprzedażą produktów innych wytwórców. Mamy wielkie grono odbiorców z Polski i z zagranicy zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem meblowym.

Wpisy na mapie