Oaza – Dobre jedzenie

Oaza - Dobre jedzenie

Smaczne pizze w Nowej Soli tylko w pizzerii Oaza. Szybki dowóz dań do domu we wskazane miejsce. Stosujemy tylko świeżych produktów do gotowania wyjątkowych obiadów z kuchni włoskiej i polskiej. Posiadamy klimatyzowane sale, które pomieszczą 100 gości oraz ogródek piwny kiedy na dworze zrobi się cieplej. Przygotowujemy wesela i śluby, pierwsze komunie, przyjęcia urodzinowe i imprezy okolicznościowe, a także szkolenia. Polecamy naszą specjalność zakładu pizzę Oaza, oferujemy oczywiście wybór własnych składników. Do każdej pizzy dodajemy sosy gratis. Nasza pizzeria mieści się w mieście Nowa Sól, przy Urzędzie Skarbowym i posiada obszerny parking.

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy z dojazdem do klienta na terenie Nowej Soli w województwie lubuskim.

Rozwiązujemy usterki z komputerem, z systemem operacyjnym. Usuwamy infekcje wirusów.

Nasza dziedzina to opieka informatyczna.

Jeżeli Twój komputer jest zepsuty, a system nie chce się uruchomić znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez utraty danych.

Tworzymy i rozbudowujemy sieci komputerowe, w tym bezprzewodowe, konfigurujemy routery.

Modernizujemy i ulepszamy sprzęt komputerowy. Chcesz by Twój leciwy komputer zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

Odzyskujemy usunięte pliki podczas instalacji systemu. Podpowiemy jak utworzyć kopię bezpieczeństwa dokumentów na nośniku zewnętrznym.

Jeżeli masz firmę zatroszczymy się o profesjonalną opiekę informatyczną. Doradzimy jaki hardware wybrać, poprawimy pracę Windows, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne szkolenia z obsługi komputerów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w przystępny sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw cyfrowych technologii.

Masz problem? – możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich informatyków. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas zagadką – obiecujemy je zgłębić. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.

Figury dekoracyjne

Figury dekoracyjne

Firma Rosłon obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jest to firma założona i prowadzona przez rodzinę, dzięki czemu utrzymała się tak długi czas na krajowym, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z wiodących w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Typową specjalizacją działalności biznesu są natomiast figurki dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które widzimy w niemal każdym ogrodzie w kraju i chociażby w Niemczech. Inny filar działalności firmy stanowią obiekty reklamowe i dekoracyjne dla największych światowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Wpisy na mapie