Kanistry plastikowe

Kanistry plastikowe

Kanistry plastikoweProdukujemy kanistry do celów spożywczych oraz kanistry do chemii, Wszystkie produkowane przez nas kanistry są odporne na woń i nie wpływają na smaku jedzenia, które w nich jest przechowywane. Oferowane przez nas kanistry udostępniane są też z: pieczętującą nakrętką plastikową, zamknięciem mającym możliwość odpowietrzenie. Wykorzystując dodatkowe opcje istnieje możliwość wyprodukować kanister z kranikiem. mamy możliwość dołożenia różnej ciężkości uzupełnienia. Produkowany przez nas kanister ma komfortowy zaczep i szczelną nakrętkę. Kanistry certyfikowane posiadają opcje całkowitego opróżnienia oraz nadają się do składowania i paletyzacji. Kanistry z HDPE są bardzo dobre do napojów spożywczych, ponieważ są nieszkodliwe po względem chemicznym.

Beczki certyfikowaneOferujemy Państwu beczki plastikowe, które przeszły testy więc są przyjazne dla przyrody. Beczki z deklem oferowane przez nas są bardzo dobre do składowania oraz do paletowania. Mają także możliwość całkowitego wyładowania oraz są dostępne w opcjach beczek od 30 do 220 litrów. Wytwarzane przez nas beczki na wodę, są też bardzo dobre do przetrzymywania napojów oraz artykułów żywnościowych, albowiem są niewrażliwe na oddziaływanie woni. Każda jedna beczka i kanister są dostępne w wielu kolorach oraz istnieje możliwość na nich wytłoczyć różne elementy. Części dodatków, istnieje możliwość zakupić nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów oraz kraniki do beczek. Każde bez wyjątku beczki są przyjazne środowisku oraz przeszły testy sposobu wykonania i odporności na uszkodzenia.

Produkujemy zbiorniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry aż od 1978. Wdrożony przez bas system dostaw obejmuje kanistry PE o pojemności od 5 do 60 litrów, jak również 120 i 150 litrowe beczki z pokrywami oraz nakrętkami zaciskowymi. Kanistry oraz beczki udostępniają magazynowanie w pionie, tak więc mają opcje piętrowania. Odrębnym sektorem są akcesoria do beczek i kanistrów. Oferujemy szeroki asortyment produktów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, pojemników oraz nakrętek. Do oferowanego przez nas pakietu należą również beczki odporne na czynniki zewnętrzne o wielkości użytkowej ponad 200 litrów oraz pojemniki z HDPE. Kanistry UN oraz beczki z korkami z tworzywa sztucznego, produkowane są z korzystnych dla środowiska materiałów posiadających wysoką masę cząsteczkową. Do eksploatacji naszych torów produkcyjnych posiadamy w dyspozycji najnowocześniejsze nadmuchowe linie produkcyjne.

Wpisy na mapie