Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Sołectwa Krzelów – Młoty. Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje dla mieszkańców Krzelowa i Młotów, informacje o terminach wywozu nieczystości w gminie Wińsko, ogłoszenia o zebraniach wiejskich oraz obwieszczenia Wójta Gminy Wińsko, dotyczące Krzelowa i Młotów. Jeżeli zamieszkujesz na terenie sołectwa Krzelów – Młoty – odwiedź nas koniecznie.

Informacje z gminy Wińsko

Informacje z gminy Wińsko

Bardzo ładne, pełne urokliwych miejsc tereny położone na Dolnym Śląsku, bardzo aktywni mieszkańcy. Krótko – jest o czym pisać. Zapraszamy do odwiedzin miejscowego portalu informacyjnego dotyczącego przede wszystkim rejonu gminy Wińsko. Na stronie znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące życia społecznego i kulturalnego w różnych miejscowościach naszej gminy. Przeczytacie o działaniach naszych stowarzyszeń, szkół, przedszkoli i parafii rzymskokatolickich. Zainteresowani dowiedzą się wszystkiego o aktualnych wynikach lokalnych zespołów piłki nożnej i poznają lokalne przepisy na pyszne potrawy.

Drukarnie Wrocław

Drukarnie Wrocław

Portal i firma „Logos” to drukarnia online funkcjonująca i proponująca swoje produkty przez net. Logos to spółka, która wręcza doskonałe artykuły drukarskie. Obiecujemy nadzwyczaj szybkie terminy realizacji zadań na druk plakatów. Nasze wydruki wykonujemy w technologii druku cyfrowego. Gwarantujemy bardzo dobrą jakość wydruku oraz niskie opłaty. Odwiedź nas drukarnia-logos.pl.

Wpisy na mapie