Włókna do betonów

Włókna do betonów

PPHU Viola produkuje włókna polipropylenowe. W ofercie posiadamy włókna do betonów, stosowane do zbrojenia dowolnego rodzaju obiektów i dowolnego gatunku betonu. Dodanie włókien do betonu, lub zaprawy powoduje całkowitą eliminację rys skurczowych, chroni przed mrozem, zapewnia polepszenie wytrzymałości mechanicznej, redukuje ścieralność oraz rozkruszanie, nadaje sprężystości, poprawiając żywotność betonu. Odporność chemiczna polipropylenu pozwala na używanie włókien również do betonu narażonego na kontakt z agresywnym środowiskiem. Produkujemy polipropylenowe włókna Beton-Fib, długość cięcia: 6, 12 i 19mm przeznaczone do mikrozbrojenia betonu, używane zamiast siatek przeciwskurczowych oraz polipropylenowe włókna Beton-Zbroj, długość cięcia: 19, 30, 40 i 60 mm przeznaczone do zbrojenia betonu, zastępujące zbrojenie włóknami stalowymi.

Wytwarzamy również włókna polipropylenowe karbikowane, w barwach podstawowych i ich odcieniach dopasowanych do zamówienia klienta.

Www.drukarkidoetykiet.pl

Www.drukarkidoetykiet.pl

Zaglądając na opisywaną stronę internetową zaciekawieni będą mieli szansę zapoznać się z niezmiernie interesującą ofertą firmy oferującej drukarki do etykiet. Nawigując po witrynie potencjalni klienci dowiedzą się podstawowych wiadomości o każdym z oferowanych rodzajów drukarek, mogą poza tym zapoznać się z ofertą wielofunkcyjnych wytłaczarek. Każdy produkt posiada swój szczegółowy opis, prócz tego obecnie interesanci mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych. Za pomocą witryny zamówić da się również darmowe próbki, aby przekonać się o jakości drukowanych przez drukarki etykiet. Firma na swojej witrynie posiada ponadto trzy katalogi produktów, w jakich zamieszczonych zostało wiele ciekawych wiadomości odnośnie sprzedawanych urządzeń.

Wpisy na mapie