Kratka oddymiająca

Prawidłowo działająca instalacja oddymiania to w przypadkach ekstremalnych system, od którego zależy zdrowie i życie każdej osoby przebywającej w danym budynku. Odpowiednia konfiguracja systemu, dobór elementów i regulacja jest kluczem do zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w pomieszczeniu. Dotyczy to również tak niewielkich elementów jak kratka oddymiająca.

Regulację pozostaw ekspertom

Nowoczesna kratka oddymiająca z nasadą regulacyjną umożliwia dopasowanie powierzchni efektywnej do potrzeb systemu. Nie jest to jednak element, który użytkownik powinien regulować samodzielnie. Tylko wykwalifikowani specjaliści potrafią dobrać optymalne ustawienia, zapewniające maksymalną skuteczność danej instalacji. Należy o tym pamiętać, by nie zmieniać nic po ustaleniu parametrów pracy instalacji oddymiającej.

Kratka oddymiająca marki Frapol

W ofercie producenta systemów wentylacyjnych Frapol znaleźć można również zaawansowane instalacje oddymiające i niezbędne akcesoria – w tym kratki ST-PP-W oraz ST-PP-S pod adresem http://www.frapol.com.pl/produkt/183/Kratki-oddymiajace-typu-ST-PP-z-nasadkami-regulacyjnymi-GO . W razie potrzeby mogą zostać wyposażone w specjalne nasadki regulacyjne typu GO. Produkt jest wykonany z blachy stalowej malowanej proszkowo na dowolony kolor z palety RAL. Kolorem standardowym jest RAL9010. Opcjonalna nasadka produkowana jest ze stali ocynkowanej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.