Gira

Wśród wielu firm zajmujących się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego wyróżnia się przedsiębiorstwo Gira. Istnieje na rynku już ponad sto lat i nieustannie się rozwija. Ta niemiecka marka to gwarancja wysokiej jakości produktów, które posłużą Ci w domu przez długi czas.

Historia firmy Gira

Początki marki Gira sięgają aż 1903 roku. Wtedy Richard Giersiepen zaprojektował pewnego rodzaju przełącznik dźwigienkowy i uzyskał na niego patent. Już po dwóch latach razem z bratem otworzyli fabrykę, w której rozpoczęli produkcję wynalezionego sprzętu i innych artykułów elektrycznych służących jako instalacje domowe. Dziś, czyli w 2018 roku, firmą zarządza już czwarte pokolenie rodziny Giersiepen.

Produkty Gira

Bracia założyciele od samego początku stawiali na jakość wytwarzanych produktów. Ważne było też dla nich wprowadzanie innowacji, dzięki czemu stali się prekursorami na rynku elektroinstalacyjnym. Dla przykładu, w latach 60. XX wieku marka Gira wprowadziła modułowy system osłon, łączników i przycisków. Dziś firma znana jest przede wszystkim ze względu na intuicyjny interfejs Gira HomeServer, czyli przykładowy komputer inteligentnego domu. Przekonaj się sam o jakości produktów marki Gira i wybierz je do swojego mieszkania!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.