Endoskopy medyczne z sklepu endoskopy medyczne.eu

Endoskopy medyczne z sklepu endoskopy medyczne.eu

W Koszalińskiej sklepie ServiceTech mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt medyczny i aparaturę do chirurgii endoskopowej przez telefon . Sklep ServiceTech jest w stanie realizować zamówienie na każdy rodzaj optyki sztywnej w wersjach szerokokątnej.

Oprócz endoskopów medycznych zamówią tu Państwo: endoskopy , źródła światła zimnego, kompletne tory wizyjne, światłowody do endoskopów zwykłe oraz autoklawowalne, resektoskopy, płaszcze endoskopowe, narzędzia do laparoskopii: graspery, szczypce, klipsownice, nożyczki, disektory , elektrody , uretrotomy optyczne , monitory medyczne i dużo wiecej.

Firmowy sklep posiada najwyższy poziom ceny do jakości na Polskim rynku i jako jedyni sprzedajemy endoskopy wyprodukowane w technologii okien lutowanych w tak wyjątkowo niskiej cenie. Firma ma własny serwis, oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu medycznego w wyjątkowo niskich cenach dopasowanych do polskich realiów. Jak wiadomo często wpływ na decyzje o zakupie aparatury ma dobry i szybki serwis. Dla nowych klientów planujących zakup kompletnej wieży endoskopowej, torów wizyjnych przygotowaliśmy specjalną ofertę a dla powracających klientów mamy duże rabaty oraz darmowe przeglądy sprzętu


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.96188, Długość geograficzna: 16.594930999999974

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 52 (ostatnio: 15.08.2022 03:51:03)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 12.06.2016 16:52:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz