Dewocjonalia – Katolicki Sklep Internetowy

Dewocjonalia - Katolicki Sklep Internetowy

Chrześcijański sklep Liturgiczny.pl oferuje szeroko pojęte dewocjonalia a także księgarnia katolicka . W naszym sklepie, który , jak wpomniano pośrednio działa także jako księgarnia katolicka czytelnik znajdzie setki pozycji traktujących o duchowości i teologii a także wkraczających w tematykę wiary i modlitwy. Są wśród nich modlitewniki i śpiewniki pieśni religijnych oraz tłumaczenia Biblii, a więc Pismo Święte. W naszej hurtowni stacjonarnej osoby wolące bezpośredni kontakt z produktem znajdą tu asortyment ze strony internetowej a także wiele nie publikowanych w internecie, dlatego zachęcamy do odwiedzenia Hurtowni św. Józefa w Kielcach przy ulicy Turystycznej 1.

Oprócz powyższych artykułów oferujemy także naczynia liturgiczne takie jak monstrancje, kielichy liturgiczne, kustodia czy relikwiarze oraz szaty mszalne: ornaty, kapy, alby i komże kapłańskie. Dobrze przyjęte przez naszych klientów są obrazy z drewna oraz dewocjonalia ze srebra, do zakupu których szczególnie namawiamy. Należy pamiętać, że pomimo iż nie wszystkie produkty liturgiczne są dostępne na naszej stronie to wiele z nich możemy sprowadzić na specjalne zamówienie klientów zarówno duchownych, jak i świeckich.

Nasza firma specjalizuje się w imporcie i sprzedaży sakraliów . Jesteśmy sprawdzonym artykułów liturgicznych do parafii, kurii, domów zakonnych oraz osób świeckich i instytucji. Dołącz do nich i Ty i zostań klientem Katolickiego Sklepu Internetowego Liturgiczny.pl


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.8889021, Długość geograficzna: 20.643552

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 59 (ostatnio: 16.10.2021 18:11:27)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 23.11.2016 02:14:37)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.