Blog kulinarny – Szybki obiad

Blog kulinarny - Szybki obiad

W sieci pojawia się coraz więcej blogów kulinarnych. Coraz więcej osób dzieli się swoimi przepisami w sieci. Ludzie bardzo chętnie chcą chwalić się nie tylko swoją pomysłowością, ale również apetycznymi fotografiami, na widok których ślinka sama cieknie. Wirtualne książki kulinarne rosną niczym grzyby po deszczu. Jednak bardzo często w sieci natrafia się na blogi poświęcone szybkim obiadom. Skąd się to bierze?

Wszystko za sprawą telewizji, które coraz częściej i otwarciej traktują o kulinarnym przygodom. Namacalnym dowodem na to był program MasterChef, do którego mogli zgłaszać się kulinarni amatorzy. Jednak życie na tzw. speedzie zmusza wielu Polaków do gotowania Moskole. Ciężko jest bowiem wrócić zmęczonym z pracy i zacząć szykować posiłek od podstaw. Lepiej odgrzać np. zupę zrobioną w weekend i móc zaspokoić apetyt przekraczając raptem próg domu.

Wszystko zmierza ku temu, że tzw. zajęcie kury domowej nabiera nowego brzmienia. Nie ma już tego pejoratywnego brzmienia. Dlatego wydawać się może, że w niedługim czasie internet zostanie zalany przez przepisy na szybkie danie. Nic dziwnego, bowiem coraz więcej osób ośmiela się zapraszać obcych ludzi do kuchni. Czas pokaże.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 12.06.2020 21:40:12)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 21.06.2016 20:04:29)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.