Barmani na wesele

Barmani na wesele

W życiu prawie wszystkich z nas przychodzi chwila, gdy wychodzimy za mąż/żenimy się – to wydarzenie jest prawie zawsze najbardziej znaczące w naszym całym życiu, dlatego przygotowania do wesela zaczynają się już wiele miesięcy (a niekiedy i lat) wcześniej. Jak zorganizować swoją ceremonię ślubną i wesele? Oczywiste, że tyle jest stanowisk, ile osób biorących ślub. Miejsc, gdzie wypada zorganizować tą jakże wzniosłą uroczystość jest tysiące, podobnie jak kapel muzycznych czy możliwości cateringu na weselu – i dokładnie na tym zagadnieniu trzeba się zatrzymać, gdyż catering na weselu jest równie ważną składową imprezy co zespół czy sami młodzi.

Obecnie oprócz najpopularniejszych zestawów obiadowych czy przystawek można znaleźć wiele opcji ubarwienia cateringu organizowanej imprezy – wiejski stół, szwedzki stół, morski stół, tańczące świnki czy pływające sushi są już bardzo popularne, ale nie do wszystkich wesel pasują – przeciwnie do prawdziwego barmana na wesele, który wpasuje się w bez wyjątku bez wyjątku każde wesele!

Jak szukać ekipy, której barmani na wesele dotrą bez opóźnień i w wcześniej uzgodnionym zespole? Warto opierać się na opiniach naszych znajomych, jak również innych znalezionych w internecie, szczególnie w serwisach ślubnych. Pamiętać trzeba, że nie można ufać im w 100%, bowiem część opinii może być zamieszczana nieuczciwie lub sponsorowana, ale co do zasady takie opinie na pewno dadzą nam wiele rozeznania wśród firm. Poziom usług ekipy, która chce nam zapewnić barmana na wesele w prosty sposób można sprawdzić – duża część z tych firm bez przeszkód zapewni nam możliwość tymczasowego wejścia na inne wesele, na którym będzie pracować ich barman, abyśmy mogli sprawdzić go w trakcie pracy.

Barmani na wesele obligatoryjnie są odpowiednio ubrani (obowiązkowo biała koszula, długi rękaw i duża mucha + niekiedy dodatkowe ozdoby), w czasie wesela natomiast dobry barman umie dopasować tak samo swoje zachowanie, jak i wygląd do tańczących gości (np. zdejmując muszkę i delikatnie rozpinając koszulę), jednakże przenigdy nie weźmie żadnego drinka do ust w czasie trwania wesela.

Warto także sprawdzić zaplecze barmana na imprezę – czy posiada własną zastawę, odpowiednio dużą ilość kieliszków do obsługi naszych gości oraz przede wszystkim – menu, jakie oferuje. Często jest bowiem tak, że popularny drinkbar weselny to jedynie drinków i to wszystko, a życzenia specjalne gości są zbyt dużym wyzwaniem. Sztandardowym mottem prawdziwego barmana na imprezę powinno być „Zrobimy dla Ciebie każdego drinka!”, a menu na drinkbarze weselnym to tylko i wyłącznie propozycją dla niezdecydowanych gości na naszym weselu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.1005941, Długość geograficzna: 20.620149099999935

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 36 (ostatnio: 23.03.2020 01:48:38)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 26.05.2017 04:20:52)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.