Akcja „Pomocna Dłoń” – podaruj porady psychologiczne online

Czasami ktoś bliski ma kłopoty, jednak my okazujemy się bezsilni. Chcemy pomóc, ale nie potrafimy gdyż nie mamy kompetencji. Nie warto jednak się poddawać, gdyż Poradnia Osobista – czołowy na rynku psycholog online – ma dla użytkowników interesującą ofertę.

A może nawet sami kiedyś tego doświadczyliśmy? Dajemy do zrozumienia bliskiej osobie, że właściwym rozwiązaniem mógłby być dobry psycholog. Napotykamy jednak silny opór. Nie dziwmy się, albowiem jest to niezwykle delikatna materia. Tego rodzaju uwaga wiązać się może ze złym odbiorem, a nawet spowodować reakcję odwrotną do zamierzonej. Duma odbiorcy sprawia w tym momencie, że włącza się w niej mechanizm obronny i z naszych planów nie wychodzi nic konkretnego.

Poradnia Osobista wyszła naprzeciw takim lub podobnym problemom. Za jej pośrednictwem można teraz podarować osobie z problemami osobistymi porady psychologiczne online. Oferta Poradni zakłada pakiet trzech odpowiedzi eksperta na wiadomości pacjenta. Można także przy tym skorzystać ze specjalnej promocji cenowej. Szczegóły tej akcji zamieszczone są na podstronie „Pomocna dłoń”.

Autorzy Poradni Osobistej zdradzają, że reakcje uczestników akcji są bardzo pozytywne. Zjawiskiem godnym odnotowania jest fakt, że spora część osób „obdarowanych” możliwością porad psychologa online w pierwszej chwili odnosi się do tego z rezerwą, jednak po jakimś czasie decyduje się skontaktować z psychoterapeutą i opisać mu swój problem. Ponadto znaczna część z nich wraca do kontaktu z psychologiem i kontynuuje współpracę.

Wydawać się może, że przedstawiona inicjatywa ma szanse okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej nie tylko możemy wyciągnąć pomocną dłoń do osoby w potrzebie, ale i przyczynić się do dalszej popularyzacji tej formy kontaktu z psychologiem i psychoterapeutą.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.