Zestawy Lego Speed Champions

Zestawy Lego Speed Champions

Zestawy Lego Speed Champions to wyjątkowe zestawy samochodów wyścigowych, które będą idealną zabawą dla fanów Formuły 1. Młodzi miłośnicy szybkich samochodów i wyścigów będą zakochani w tych klockach! Różnorodność dostępnych samochodów sprawi, że każdy młody kierowca znajdzie swój wymarzony model.

Rodzaje dostępnych samochodów w zestawach klocków Lego

Jeśli Twoje dziecko marzy o klockach Lego, a jednocześnie kocha wyścigi samochodowe to Zestawy Lego Speed Champions będą strzałem w dziesiątkę! Z dostępnych modeli można wyróżnić czerwone Ferrari F40 Competizione, niebieski Chevrolet Camaro ZL1, McLaren Senna inspirowany postacią nieżyjącego już kierowcy wyścigowego Ayrtona Senny oraz wiele innych modeli, które zbudujesz z klocków Lego.

Zestawy Lego Speed Champions – różnorodność klocków

Tego typu zestawy są przeznaczone dla dzieci w wieku siedmiu lub ośmiu i więcej lat. W zależności od modelu zawierają od 160 do nawet niemal pięciuset elementów. Ceny takich zestawów kultowych klocków Lego wahają się od nawet 50 zł do nawet 600 zł w zależności od ilości elementów zestawów oraz poziomu zaawansowania klocków.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 04.11.2019 22:04:42)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.