Uncharted: zaginione dziedzictwo

Uncharted: zaginione dziedzictwo

Jesteś fanem gier i uwielbiasz spędzać czas przy swojej konsoli? Koniecznie wypróbuj grę Uncharted: zaginione dziedzictwo. Jest to rozszerzenie podstawowej gry Uncharted 4: Kres złodzieja, ale można grać w nią również oddzielnie. Z pewnością spodoba się wszystkim fanom gier akcji z elementami przygodowymi

Uncharted: Zaginione dziedzictwo – wspaniała rozrywka

Jeśli poszukujesz gry akcji o wyjątkowej i wciągającej fabule, Uncharted: zaginione dziedzictwo jest właśnie dla Ciebie. Jest to już piąta część gry Uncharted, która odniosła wielki sukces na światowym rynku i cieszy się dużą popularnością. Fabuła toczy się już po zakończeniu akcji z czwartej części gry. Jest to świetna gra akcji, która przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli 16 lat życia. Gra przeznaczona jest dla posiadaczy PS4.

Czym jest zaginione dziedzictwo z Uncharted?

W grze pojawia się nowy bohater, a właściwie bohaterka. Główną postacią stała się Chloe Frazer, która występowała już we wcześniejszych częściach produkcji. Pomocą głównej bohaterce służy Nadine. Większość akcji jest umiejscowiona w Indiach. Uncharted: zagnione dziedzictwo dotyczy poszukiwania zaginionego artefaktu pochodzącego z czasów starożytności. Nie jest to wyłącznie gra akcji, ponieważ występują w niej również elementy przygodowe. Grając w tą grę nie unikniesz jednak walki z wrogami. Będziesz również musiał przeszukiwać lokalizacje oraz rozwiązywać rozmaite zagadki. Sprawdź koniecznie, czym wyróżnia się najnowsza część gry Uncharted.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.06.2018 22:53:13)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.07.2017 00:18:58)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.