Torba bawełniana z nadrukiem

Torba bawełniana z nadrukiem

FeelGood proponuje zastąpić reklamówki plastykowa bardziej ekologicznym rozwiązaniem. Torba bawełniana z nadrukiem stała się dużo bardziej popularną formą noszenia zakupów. Stanowi ona wielokrotnego użytku torbę, która zastępuje worki wykonane z tworzywa sztucznego, które łatwo się niszczą i tworzą ogromne ilości śmieci i odpadów. Te torby zmieszczą dużo więcej produktów za jednym razem i są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Torba bawełniana z nadrukiem – dodatek do stylizacji

Mając możliwość nadrukowania jakiegoś projektu na torbie możesz stworzyć coś unikatowego i jednego w swoim rodzaju, co będzie stanowiło dopełnienie Twojej codziennej stylizacji. Modny wzór, zwierzęce imitacje, kolorowe abstrakcyjne ikony – tak na prawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Torba bawełniana z nadrukiem ma szwy krzyżowe przy łączeniu uchwytów, a wewnątrz te szwy są wykończone szyciem typu overlock.

Kilka słów o FeelGood

FeelGood to firma zajmująca się drukiem, produkcją, dystrybucją oraz importem odzieży i gadżetów promocyjnych. Jej głównym celem i misją jest osiągnięcie pozycji lidera w dziedzinie produkcji gadżetów i tekstyliów reklamowych. Zapraszamy do współpracy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 18.07.2019 21:37:35)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.