Taśmy LED – rozwiązanie dla Twoich schodów

Taśmy LED - rozwiązanie dla Twoich schodów

Myślisz o oświetleniu schodów w mieszkaniu? Masz małe dzieci i boisz się, żeby nie potknęły się schodząc z nich po zmroku? A może po prostu podobają Ci się walory estetyczne takiego rozwiązania? Sprawdź jak dzięki taśmom led możesz szybko i prosto oświetlić swoje schody.

Taśma LED na schody Zanim technologia LED stała się popularna, właściwie jedynym rozwiązaniem aby oświetlić schody były lampy sufitowe lub kinkiety na ścianę. Teraz króluje wykorzystanie taśmy led – która nie tylko wygląda pięknie ale spełnia swoją funkcję oświetleniową w stu procentach. Zapomnij o nocnym powolnym schodzeniu po stopniach, które łatwo mogą skończyć się upadkiem. Sprawdź nasze porady odnośnie montażu i zdecyduj się na ten rodzaj oświetlenia.

Jak zamontować? Najlepszym sposobem na zamontowanie taśmy led na schodach jest umieszczenie jej tuż obok końca stopnia – najlepiej około kilku centymetrów od krawędzi. Najprościej jest je zamontować kiedy same schody są na etapie projektowym. Wtedy dopasujesz taśmy led idealnie pod swoją wizję. Ważny jest także dobór materiału na schody – inaczej przykleisz oświetlenie na schody drewniane a inaczej na betonowe.

Więcej na ten temat znajdziecie w sklepie Ledovo. Taśmy led i inne rodzaje oświetlenia wykorzystującego tą technologię czekają!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 21.04.2019 08:36:09)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.