Tadex S.C. – Obróbka skrawaniem CNC

Tadex S.C. - Obróbka skrawaniem CNC

Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b prowadzi profesjonalną obróbką metali i obróbką skrawaniem na bezkonkurencyjnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany owocuje tym, że działalność firmy Tadex S.C. jest bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to podstawowe gałęzie działania tej firmy. Załoga firmy to liczny zespół działający w branży przetwórstwa metali od wielu lat. Eksperci firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie skrawania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. oferuje również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak również detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane numerycznie (Computerized Numerica Contrl) to podstawa nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki użyciu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie znacznie lepszych rezultatów obróbki metalu i znacznie bardziej precyzyjnej dokładności skrawania metali niżeli metody tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Dodatkowo oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest pierwszoplanowa flota w postaci nowoczesnych urządzeń z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Doskonale wyposażona hala produkcyjna zapełniona jest maszynami do skrawania metali oraz urządzeniami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. prezentuje swoją ofertę na uznawanych międzynarodowych targach związanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka CNC metali. Ich oferta prezentowana była między innymi na wystawach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Flota do obróbki skrawaniem CNC jakimi obrabia firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

  • Centrum tokarskie CNC EAGLE 25 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 25mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
  • Automat tokarski CNC EAGLE MINI TURN posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 32mm. Max. długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
  • Automat tokarski CNC CNC HYUNDAI KIT 450 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Centrum tokarskie DUGARD 42 TT (42 SUB) posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
  • Automat tokarski CNC KNUTH FANUC 0T posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC TAKANG FANUC 0T posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC WASHINO L-70 posiada ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą przedsiębiorstwa Tadex S.C z Częstochowy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7829291, Długość geograficzna: 19.04496819999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 29 (ostatnio: 02.07.2017 00:21:18)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 03.01.2018 11:26:52)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.