Streetwear

Streetwear

Nie raz i nie dwa słyszałeś pojęcie streetwear, ale nie wiesz czym dokładnie jest? Zdarzyło Ci się przechodzić na ulicy obok ciekawie, wygodnie i kolorowo ubranej osoby i zastanawiasz się, jakie zasady kierują tym stylem? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

Przez długi czas powszechnie znaną definicją streetwearu było stwierdzenie, iż jest to nic innego jak moda miejska. Czas pokazał jednak, że jest to coś więcej niż tylko ubrania. Osoby posiadające tego typu odzież żyją według określonego stylu, wyznają pewne poglądy i co najważniejsze, tworzą niezwykła atmosferę, która zdecydowanie jest największym znakiem rozpoznawczym streetwear. To, co cechuje ten trend to przede wszystkim wolność, spontaniczność i autentyzm – tam nikt nie udaje kogoś kim nie jest. Mody nie dyktują tam projektanci, czy celebryci, lecz sama ulica. Nieszablonowe połączenia kolorów, materiałów i krojów, a do tego dowolność wyboru i interpretacji – to piękno tego stylu.

Ubrania streetwear dostępne są w sklepie internetowym Black Town, odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej na ten temat.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 01.05.2019 00:18:29)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.