Spieniacz do mleka Tchibo

Spieniacz do mleka Tchibo

Aby przyrządzić pyszną kawę z mlekiem, nie musisz być posiadaczem drogiego, profesjonalnego ekspresu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w spieniacz do mleka Tchibo, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się wybornym cappuccino w zaciszu swojego domu. Przekonaj się, jak działa takie urządzenie i w jakich odsłonach ono występuje.

Jak działa spieniacz do mleka Tchibo?

Pewnie nieraz zastanawiałeś się, jak to możliwe, by w kilka sekund otrzymać pyszną, mleczną piankę przy pomocy tak niewielkiego urządzenia. Otóż wlany płyn zamienia się w puch za sprawą denaturacji białek mleka i szybkiego napowietrzania się całej jego objętości. Zazwyczaj lepiej spienia się ciepłe mleko, ponieważ zimne potrzebuje nieco więcej czasu. W elektrycznym spieniaczu do mleka Tchibo można ubijać płyn o dowolnej temperaturze.

Różne rodzaje spieniaczy

Na rynku jest dostępnych wiele spieniaczy do mleka – od ręcznych, przez tłokowe, aż po elektryczne. Najwygodniejszym rozwiązaniem wydają się te ostatnie ze względu na to, że w bardzo krótkim czasie zamienią płyn w pyszną piankę. Wypróbuj spieniacz do mleka Tchibo i przekonaj się, że domowe latte lub cappuccino może smakować niczym we włoskiej kawiarni.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 15.09.2019 14:11:09)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.