QiYi MoFangGe The Valk 3 Power M

QiYi MoFangGe The Valk 3 Power M

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Wciąż nie wiesz, jaki prezent dla swojego malca wybrać? Postaw na niezwykle rozwijającą kostkę edukacyjną, która nauczy go logicznego myślenia oraz rozwinie w nim wyobraźnie! Doskonałym wyborem będzie model QiYi MoFangGe The Valk 3 Power M! Jest to najnowsza propozycja od firmy Valk, która bije rekordy popularności na całym świecie. Jest to model, który powstał we współpracy z Matsem Valkiem – byłym rekordzistą świata w układaniu Kostki Rubika. Jest ona dopracowana w najmniejszym szczególe i bez wątpienia przypadnie do gustu każdego speedcubera, pozwalając mu w pełni wykorzystać swoje wyjątkowe umiejętności.

Kostka QiYi MoFangGe The Valk 3 Power M dostępna jest w dwóch wersjach: standardowej oraz magnetycznej. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów oraz posiada wzmocnioną konstrukcję. Jej niezawodność potwierdza fakt, iż została ona dopuszczona do profesjonalnych zawodów w speedcubingu.

Jeżeli więc chcesz, aby Twoje dziecko zamiast bezwartościowego grania w gry rozpoczęło wyjątkową i rozwijającą przygodę z kostką logiczną odwiedź sklep internetowy Netcube i zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszamy!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 11.01.2019 23:53:35)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.