Projekt strony urzędu geodezji i kartografii

Projekt strony urzędu geodezji i kartografii

Agencja SliceWeb otrzymała bardzo ciekawe zlecenie wykonania projektu strony urzędu geodezji i kartografii. Naszym celem było wykonanie ciekawej witryny, która będzie czytelna atrakcyjna wizualnie. Dlatego wykonaliśmy stronę w programie WordPress oraz wprowadziliśmy ciekawe animacje, która podnoszą wizualną atrakcyjność strony.

Nie ma dla nas trudnych projektów – są tylko ciekawe wyzwania Dla wielu z nas taki projekt może wydawać się bardzo trudny i skomplikowany. Strony urzędów nie kojarzą nam się zbyt dobrze. My chcieliśmy obalić ten mit i stworzyć coś co będzie dostarczać treści w funkcjonalny sposób, ale będzie też przyjemne dla oka. Powstał projekt strony urzędu geodezji i kartografii oraz 3 podstrony każdego z projektów prowadzonego przez urząd.

Różnorodność projektów podejmowanych przez SliceWeb Naszym atutem jest to, że różnorodność branż jakie podejmujemy jest tak duża, że nie boimy się podejmować trudnych i ciężkich wyzwań. Oprócz projektu strony urzędu geodezji i kartografii mieliśmy przyjemność tworzyć stronę pogrzebową, warsztat samochody i wiele innych. Sprawdź na naszym blogu!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 22.07.2020 20:06:10)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.