Projekt strony dla osiedla

Projekt strony dla osiedla

Jako agencja tworząca strony internetowe mieliśmy okazję realizować i współpracować przy wielu różnorodnych projektach. Różnorodność tematyki i branż to dla nas ciekawe wyzwanie, które dodaje do naszej pracy wiele ciekawych zadań. Jednym z nich był projekt strony dla osiedla. Osiedle Leśne w miejscowości Osiek Wielki, powstało nowe osiedle domków jednorodzinnych.

Największe wyzwanie przy tworzeniu tej witryny internetowej

Jedna z zakładek – Plan Osiedla – miała zawierać listę wszystkich domów, wraz z interaktywną mapą osiedla. Dodatkowo została wprowadzona filtracja na podstawie dostępności domów oraz ich rodzai. Cały projekt był realizowany w CMS WordPress, który był dostosowywany do urządzeń mobilnych. Projekt strony dla osiedla to świetna możliwość wdrożenia nowego projektu oraz wzbogacenia naszego portfolio.

Stwórz swoją stronę razem z SliceWeb

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi przykładami projektów stron internetowych, które mieliśmy okazję współtworzyć. Na naszym blogu znaleźć można case studies z wielu z nich. Między innymi znajdują się tam grafiki z projektu strony dla osiedla. Serdecznie zapraszamy do współpracy z SliceWeb!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 20.12.2019 17:17:55)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.