Piękna Dalmacja i jej miasta

Piękna Dalmacja i jej miasta

Jednym z lubianych i zwiedzanym przez Polaków kierunkiem wakacyjnych podróży jest mały kraj położony nad Adriatykiem – Chorwacja. Ten piękny kraj posiada mnóstwo zalet które zapewne przypadną do gustu każdego podróżującego.

Jeśli jesteś wielbicielem Adriatyku oraz spędzania urlopu na słońcu – w Chorwacji będzie go pod dostatkiem, bowiem to miejsce w którym statystycznie w ciągu całego roku słonecznej pogody jest najwięcej , a i ilość dni z bezchmurnym niebem jest najdłuższa. W przewodniku są wiadomości o dużych miastach Chorwacji – Zagrzeb stanowiący centrum kulturalne Chorwacji, miasta nadmorskie jak Zadar czy Szybenik, Trogir, Split, Hvar, Korćula i Dubrownik to cudowne wyjątki architektury ściągające miliony zwiedzających turystów z wielu krajów na świecie. Przed 1991 rokiem do tego uderzająco urokliwy kraj o powierzchni 56 538 km2 zapraszał corocznie prawie 10 milionów zagranicznych turystów naszego kontynentu.

Przybywano zazwyczaj wakacje nad brzegiem Adriatyku, tam gdzie piękno przyrody, ciepły klimat, turkusowo czyste wody Adriatyku nie są porównywalne z niczym. Chorwacja znana jest z pięknych miejscowości turystycznych. Oferuje cudowne warunki do aktywnego wypoczynku i luźną atmosferę pomagającą wypoczynkowi. W przewodniku jest również zestawienie campingi w Chorwacji czyli najbardziej popularnych i lubianych przez turystów pól namiotowych w Chorwacji. Sporo lokalizacji ujrzeć możemy będąc we własnym łóżku w domu. Serwis Google maps precyzyjnie prezentuje wybrane miejsce również na mapie drogowej oraz zdjęcia satelitarne. Przewodnik jest bogatą i obszerną bazą danych dla urlopowicza wybierającego się na urlop do Chorwacji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 45.151053265562865, Długość geograficzna: 14.644775390625

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 12.09.2018 19:49:08)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 22.05.2016 22:26:13)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.